16:43
12/11/2019

Mamy kolejny przykład sporego tzw. BEC scamu. Tym razem ofiarą jest japońska firma Nikkei, którą pewnie kojarzyć z …branży finansowej!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jak złodziej ma już taką kasę na wskazanym koncie, to jak tą kasę “wyprać”? Słupów musiałby mieć na pęczki by to jakoś zabrać nie rzucając się w oczy. Za to wiele słupów to wiele pracy i ryzyko też spore.

    Pytam dla kolegi.

    • Mnie do głowy przychodzi tylko przepchnięcie całej kwoty przez kantory wymieniając w międzyczasie na Monero. Ale to tylko luźny pomysł…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: