20:51
10/6/2011

Trójkę Hiszpanów — jak twierdzi policja, należących do Anonymous — zatrzymano w Barcelonie, Valencji i Almerii. W oświadczeniu hiszpańskiej policji napisano, że funkcjonariusze spędzili długie godziny na analizie logów chatów (2 miliony linii kodu).

Policja przejęła także serwer należący do jednego z rzekomych Anonimowych — to z niego miano dokonywać ataków na instytucje rządowe, Sony oraz inne firmy. Hiszpańska policja twierdzi, że na tropie Anonimowych była od października 2010.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oho, teraz Hiszpanie będą myśleć jacy są zdolni ;D Ciekawe co sobie pomyślą jak im wysiądzie jakaś stronka ;P

  2. Jak znam życie, i anonimowych, to na dniach już cos wysiądzie ;]

  3. ile tych linii moge sie zapytac?? bo cos chyba zle doczytalem.

  4. 2 mln, owszem. Ale nie kodu, a rejestru czatu ;)

  5. Jeżeli to prawda to anonimowi znów zapolują :)

  6. Ech, Hiszpanie, nawet m00t nie może ich ogarnąć, a co dopiero Wy…

  7. […] (ci, którzy jeszcze nie zostali zaresztowani) mszczą się za zamknięcie 3 członków przez hiszpańską policję. Operacja OpPolicia przynosi skutek, bo strona hiszpańskiej Policji była dziś […]

  8. Dlaczego tego nie dajecie na główną?

  9. 2 miliony linii kodu? To co oni analizowali, skrypt chatu, czy jego logi? ;]

  10. […] że to kolejna już fala aresztować Anonimowych. Kilka tygodni temu najpierw trójkę Anonimowych w Hiszpanii, a potem 32 w Turcji. Tak się kończy “ochrona” WikiLeaks przy pomocy DDoS-ów na […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: