14:10
16/9/2019

Kameralne spotkania 4Developers to niezła okazja, by uczyć się od najlepszych ekspertów i poznać nowych ludzi z branży z najbliższej okolicy. “Satelity” Festiwalu mają dokładnie ten sam klimat, który uczestnicy znają z głównej edycji: kilka ścieżek do wyboru, merytoryczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera.

Cykl kameralnych spotkań rozpocznie się w Krakowie. 1.10. na salach wykładowych będą wybrzmiewać hot talki z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Cloud Computing, Javascript i Python.

21.10 4Developers zawita nieopodal, do Katowic. Katowicka agenda skupi się wokół obszarów: .NET, Architektury Aplikacji, Cloud Computing, JavaScript. Kolejnym przystankiem Festiwalu będzie Wrocław, 5.11. We Wrocławiu uczestnicy zgłębią wiedzę z zakresu: .NET, Architektury aplikacji, Java, Javascript, Mobile.

Maraton zakończy premierowa Satelita w Poznaniu, na której pojawią się ścieżki: .NET, Architektury Aplikacji, Java, JavaScript. W Poznaniu widzimy się 18.11.

Wwciąż możecie załapać się na tańsze warianty biletów, które znajdziecie na stronie lokalnych edycji  Developers. “W zeszłym roku sprzedaż biletów zakończyła się na długo przed terminem”, informują organizatorzy i zachęcają zdecydowane osoby do zakupu biletów możliwie wcześniej – jesienią ich pula może być już wyprzedana.

Więcej informacji i bilety na stronie: 4developers.org.pl

Tymczasem dla naszych Czytelników mamy…

 

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czy uczestnicy na zdjęciu zgodzili się na publikację ich zdjęć w internecie?

    • 1. Pewnie się zgodzili – każda impreza ma swój regulamin, a tam zazwyczaj o tym jest kilka słów, ale to nieistotne, bo…
      2. Jako uczestnicy imprezy masowej nie muszą wyrażać na coś takiego zgody, ponieważ na zdjęciach są częścią większej całości (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, Rozdział 10, Art. 81 ust. 2)

  2. patrząc na ceny biletów, czuję się dyskryminowany jako nie student….

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: