15:02
17/10/2012

Włamywacz, który wtargnął na serwery amerykańskich agencji rządowych w poszukiwaniu informacji na temat UFO nie zostanie wydalony do USA z UK.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Lepiej go nie oddawać, bo może się przydać do jednostki szybkiego reagowania. Jakby UK pokłóciło się z USA o to SA bez K. U Nas zapewne wydaliby go. I jeszcze połowę jego rodziny. (by podlizać się) Ps. A może faceci w czerni zadziałali ;->

    • derp

    • Mr. Derp

  2. To akurat zaskakujące biorąc pod uwagę, że UK wydało (dobrze pamiętam?) już kiedyś swojego obywatela do USA pod zarzutem piractwa (prowadzenia serwisu z linkami do serwisów oferujących streaming…).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: