10:10
7/11/2019

Google zawiązało Sojusz Obrony Aplikacji z ESET-em, Lookoutem i Zimperium. Co będzie robić SOA?

zapewniać bezpieczeństwo w sklepie Google Play, szybko odnajdując potencjalnie szkodliwe aplikacje i zapobiegając ich publikacji

Czyli po prostu skanery 3 nowych partnerów zostaną dopięte do niezbyt dobrze radzącego sobie z wykrywaniem złośliwych apek googlowskiego Play Protect.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Google ma tak zaawansowaną infrastrukturę, którą szumnie nazywa AI, a która nie potrafi wykryć nawet oczywistego malware w kodzie i musi sobie radzić skanerami firm trzecich…
    Widać, takie z tego AI, jak z koziej d… trąba.

  2. Ciekawe kiedy się wezmą na aplikacje o przesadnie rozległych uprawnieniach?

    Pewnie nigdy bo… telefony przestałyby się mulić i ludzie przestaliby kupować nowe.

  3. Mam nadzieję, że wreszcie wykryją Google Play Services jako spyware

  4. Google jak na duże korpo przystało nie musi sam niczego tworzyć, np zabezpieczeń do sklepu z apkami. Może kupić rozwiązanie od innej firmy, jak trzeba to z całą firmą. Youtube kiedyś nie był własnością google..

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: