12:19
22/8/2011

* Hakin9 hacked

h0wl donosi, że zhackowany został serwis będący wizytówką kiedyś ciekawego, a dziś już nie tak bardzo ciekawego magazynu Hakin9, wydawanego przez regularnie nas spamujące Wydawnictwo Software. No cóż, zdarza się najlepszym :) Analiza ataku tutaj.

Mamy nadzieję, że nie była to odpowiedź któregoś z autorów, któremu Wydawnictwo Software przeciągało wypłacenie honorarium — takich autorów jest niestety wielu

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nius sprzed 5 dni

    • literówkę jeszcze jakąś znajdź ;)

    • @Piotr Konieczny: hahahahaha

    • ;)

  2. @Piotr Konieczny: trafna riposta ;D

  3. […] na jednej z konferencji organizowanych przez tę samą firmę (wspomnieliśmy o nich opisując włamanie i deface strony Hakin9). Teraz Hakin9 dostał za […]

  4. Pewnie jakiś student się zapędził, pisał nie jedną pracę zaliczeniową to i do Hacking9 wygenerował. Jedna bzdura w tą czy w tą ;-) Jak to się mówi: .. my to ze szfagrem na studiach nie takie rzeczy robiliśmy.. ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: