15:59
21/3/2019

Każdy, kto korzysta z komputera, smartfona i internetu powinien wiedzieć jak robić to bezpiecznie. Od roku, tego jak “nie dać się cyberprzestępcom”, uczymy nie tylko pracowników największych polskich firm na szkoleniach zamkniętych odbywających się w ich siedzibach, ale także każdego kto chce — wystarczy wpaść na nasz 3,5 godzinny, pełen praktycznych porad i widowiskowych pokazów wykład.

Już 9 maja będziemy z nim w Gdańsku a kilka dni później w Szczecinie (13.05) i Toruniu (14.05) i Poznaniu (16.05).

Zarejestruj się na wykład już teraz

Na wykład możesz się zarejestrować już dziś. Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc:

Przekaż też informację swoim rodzicom, dziadkom i nietechnicznym znajomym. Wiedza którą przekazujemy w ramach wykładu “Jak nie dać się zhackować?” to wiedza obowiązkowa dla każdego użytkownika komputera i smartfona podłączonego do internetu.

Na naszych wykładach brakuje krzeseł. Uczestnicy muszą stać. Więc nie czekaj z rejestracją :)

Na naszych wykładach często brakuje miejsc. Uczestnicy muszą stać, więc nie zwlekaj z rejestracją :)

Od stycznia do grudnia 2018 roku w ramach tego wykładu przeszkoliliśmy 2500 osób. Ponieważ wiedzę zawsze przekazywaliśmy w przystępny i zabawny sposób, demonstrując przy okazji na żywo najpopularniejsze ataki i ucząc ich wykrywania, opinie po naszych wykładach zawsze były pozytywne — średnia wystawionych nam za ten wykład ocen to 9,3/10, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Tematyka wykładu “Jak nie dać się zhackować?”

W ramach trwającego łącznie 3,5 godziny wykładu (z 15 minutową przerwą w środku) pokażemy Ci:

 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce oszustw internetowych, scamów i przekrętów
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo przechwycone
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia zilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, pokażemy jak atakują cyberprzestępcy:

 • Podszyjemy się pod Pana prezydenta
 • Wykradniemy dane z telefonu komórkowego
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a i ładowarki do papierosa elektronicznego

Wierzcie nam, że w trakcie tych pokazów szczęka opadnie Wam nie raz… Gwarantujemy, że nikt, kto weźmie udział w tym wykładzie, już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem :)

Piotr Konieczny

Piotr Konieczny


Wykłady poprowadzi Piotr Konieczny, który od 14 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci oraz serwisów internetowych. Absolwent Glasgow Caledonian University i wielokrotny zdobywca nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT. Laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider oraz założyciel Niebezpiecznik.pl, w ramach którego zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia zarówno dla administratorów i programistów jak i zwykłych pracowników polskich firm, którzy w ramach swoich służbowych obowiązków korzystają z komputerów i internetu.

Kiedy i gdzie?

Najbliższy termin wykładu “Jak nie dać się zhackować?” to:

Ale do czerwca odwiedzimy jeszcze 10 innych miast. Ich listę i terminy znajdziesz na tej stronie. Jeśli chcielibyście być poinformowani o kolejnych planowanych terminach wykładu “Jak nie dać się zhackować” (także w innych miastach niż Kraków i Warszawa), wpiszcie swój adres e-mail w polu poniżej. W momencie ustalenia nowych terminów wykładu, wyślemy Wam wiadomość zawierającą termin i lokalizację wykładu.

Zapisy i bilety

Aby zarezerwować miejsce na wykład, kliknij na przycisk poniżej:

Wejściówkę na wykład możesz także kupić dla kogoś. Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Syna, Córki, Znajomego. Jest to idealny prezent pod choinkę i najlepiej zainwestowane 199 PLN. Koszt sprzątania po pierwszym lepszym ataku, przejęciu skrzynki czy infekcji wirusem to zdecydowanie wyższa kwota…
Uczestnicy poprzedniego wykładu we Wrocławiu

Uczestnicy poprzedniego wykładu we Wrocławiu podczas jednego z eksperymentów :)

Przeczytaj także:

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Z czego wynika, ze bilety na firmę są dużo droższe od osoby fizycznej?

  • Trochę źle na to patrzysz. To nie bilety dla firm są droższe, a bilety dla osób prywatnych są tańsze :-) bo zależy nam na tym, aby w tym wykładzie przede wszystkim brały udział osoby prywatne i to one w pierwszej kolejności poszerzały swoją wiedzę.
   Dla pracowników firm mamy odrobinę inną ofertę z tej tematyki. Firmom korzystniej będzie zaprosić nas do siebie na “dopasowany” do potrzeb i branży firmy wykład (tu więcej info: https://niebezpiecznik.pl/cyb).
   Innymi słowy — bilety dla osób prywatnych są od razu z rabatem. “Rynkowa” cena takiej pigułki wiedzy jest większa niż kwota na bilecie dla osób prywatnych.
   Niektórzy dają zniżki studentom, inni kobietom, a my wszystkim osobom prywatnym :)

  • Rozumiem. Myślałem, że jest to związane z jakąś ulgą podatkową dla osób prywatnych.

 2. Witam, czy ktoś zainteresowany odkupieniem biletu na jutro? niestety nie będę mógł uczestniczyć, ewentualnie zamienię na wykład w maju w Rzeszowie.

 3. Byłem i muszę powiedzieć, że na tak dobrym wykładzie jeszcze nigdy nie byłem. Wykład był po prostu rewelacyjny. Piotr przez prawie 5 godzin nawijał, a nawet nie było widać zmęczenia. ;)

 4. Byłem, zobaczyłem ,niech żałują Ci którzy nie byli :)

  • Również polecam

 5. Zgadza się, świetny wykład. Prawie 5 godzin zleciało jak 40 minut. Czekam na kolejne tematy.

 6. Potwierdzam, pochwalam, polecam.

 7. Czy bedzie na YT, chociaż taki w wersji demo?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: