20:25
4/11/2018

Krótkie przypomnienie ❗️Już jutro (5.11) jesteśmy z naszym wykładem pt. “Jak nie dać się zhackować” w Katowicach, a w czwartek (8.11) w Warszawie. Na oba zostały ostatnie wolne miejsca.

W trakcie wykładu gwarantujemy niejeden opad szczęki 😲, pokazy ataków 👾 na żywo i pełno praktycznych porad jak nie dać się zhackować w sieci i poza nią, jak dbać o prywatność i jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej 💰i robić zakupy online.

Wszystko przystępnym językiem, więc bierzcie ze sobą rodziców! Wejściówki znajdziecie tu: https://niebezpiecznik.pl/wyklad

Do zobaczenia! 🖖

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Kurza melodia! Któryś kolejny raz wchodzę na nbzp i nie mam co przeczytać. “Dziś jesteśmy w Pipidówku!”. No spoko. Tylko ja nie mam ani czasu, ani hajsu, żeby jeździć po kraju. Zapierdzielam na 1,5 etatu za ch… pieniądze, żeby wynieść się ze zdemolowanej 2-pokojowej nory, w której mieszkamy w szóstkę (3 osoby + 3 koty). Jeden dzień w tygodniu zwykle mam wolny, leżę wtedy w wannie zdecydowanie za długo i fajnie by było przeczytać coś łączącego przyjemne z pożytecznym. A tu Facebook. Użytkownik nbzp.cz odmeldował się we Wrocławiu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: