19:10
15/2/2010

Wraz z serwisem Lockpicker.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać trzy zestawy szkoleniowe pozwalające na nauke awaryjnego otwierania zamków. Wystarczy, że odpowiecie na 3 poniższe pytania:

 1. W jaki sposób można obejść czytnik linii papilarnych?
 2. Jak przełamać elektroniczne zamki szyfrowe z klawiaturą do wpisania kodu?
 3. Jak można obejść skaner twarzy?

Odpowiedzi na pytania należy wysyłać do 15-tego marca na adres redakcja@niebezpiecznik.pl, umieszczając w temacie słowo “lockpicking”.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najlepszą dla każdego pytania. Jej autor otrzyma zestaw szkoleniowy kursu awaryjnego otwierania zamków ufundowany przez serwis Lockpicker.pl. Z naszą recenzją takiego zestawu możecie się zapoznać klikając tutaj.

Konkurs zakończony! Nazwiska zwycięzców i opracowania odpowiedzi możecie poznać klikając tutaj.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. […] Z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzić, że kurs przygotowany przez serwis Lockpicker.pl jest świetnym sposobem na praktyczną naukę awaryjnego otwierania zamków, a kasa, którą trzeba na niego wydać zwróci się z pierwszym telefonem po ślusarza, którego nie wykonacie ;-). Wraz z serwisem Lockpicker.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać 3 zestawy opisanego powyżej kursu. Jeśli chcesz wziąc udział w konkursie, kliknij tutaj. […]

 2. Nie chcę za mocno narzekać, ale nadal nie dostałem koszulki za konkurs organizowany przy starcie serwisu …

 3. *Cough cough*

  “Art. 129. § 1. Kto:
  1) wyrabia, posiada lub nabywa wytrychy, jeżeli nie trudni się zawodem, w którym są one potrzebne,
  2) dostarcza wytrychów osobie nie trudniącej się takim zawodem,
  […]
  podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.”

  Oczywiście rozumiem, że to tylko zestaw instrukcji i w ogóle, ale…

 4. Czarek: tym razem nagrody wysyła sam Lockpicker, więc jest szansa, że jeśli tu wygrasz, to dojdzie szybko i bezboleśnie :-). Poczta Polska “zagubiła” 4 z 5 wysłanych koszulek. Walczę o ich odnalezienie bo na szczęście zachowałem awizo. Dałem sobie czas do końca lutego. Jeśli się nie uda, pogodzę się z porażką i wyślę kolejne koszulki. Tym razem kurierem. Jeszcze raz sorry, że tyle musisz czekac.

 5. Myślałem, że Mr. Niebezpieczny zapomniał o mnie, ale jak tak to w porządku :) A znając pocztę to pewnie już paru listonoszy chodzi w firmowych koszulkach.

 6. […] że dziś jest ostatni dzień, w którym możecie przesyłać odpowiedzi na zadane miesiąc temu pytania konkursowe. Jutro wybieramy 3 szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy uczące lockpickingu :-) Zachęcamy […]

 7. […] debatach wybraliśmy 3 osoby, które naszym zdaniem nadsyłały najpełniejsze odpowiedzi na lockpickingowy konkurs i tym samym zdobyły dla siebie “wytrychowe” […]