16:50
28/3/2013

* Napad jak z filmów

Napad na niemiecki bank jak z amerykańskich filmów.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A co to archeolog to Wasz nowy zawód ?

  2. mega stare. na tvn24 o tym mówili w styczniu.

    • I co z tego ze stare? nie kazdy to musial widziec.., nie kazdy siedzi calymi dniami oglada tv czy googluje newsy o napadach na bank.

  3. Berlin Zehlendorf i wszystko jasne :-) W tej okolicy “bardzo często” mają miejsce spektakularne napady. To w sumie taka okolica zamieszkała głównie przez ludzi ze sporą kasą (lekarze/prawnicy) i małe (gabarytowo) banki. Wiele lat temu, kiedy tam akurat bylem, tez miał miejsce napadzik z podkopem i sporo kasy wyprowadzili. I teraz patrzę, o mój BORZE, to było 95, stary jestem. Tu szczegóły:

    http://de.wikipedia.org/wiki/Bank%C3%BCberfall_Berlin-Zehlendorf_1995

    http://www.berliner-zeitung.de/archiv/sie-wollten-eine-bank-ausrauben–mehr-als-ein-jahr-lang-buddelten-sie-deshalb-einen-tunnel–dann-gelang-ihnen-ein-richtiger-coup-kriminelles-aus-berlin-serie-teil-16-die-schatzgraeber,10810590,10232298.html

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: