12:39
14/5/2010

Niebezpiecznik na TEDx w Poznaniu

Większość z was na pewno kojarzy kilka świetnych prezentacji z konferencji TED (a jeśli nie kojarzycie, to szybciutko nadrabiajcie straty). Miło nam poinformować, że Niebezpiecznik został zaproszony do udziału w TEDx Poznań jako jeden z 10 speakerów.

TEDxPoznań odbędzie się 28 maja 2010 w Centrum Kultury “Zamek”.

Nasze wystąpienie poświęcone będzie różnicom w postrzeganiu bezpieczeństwa komputerowego przez poszczególne grupy społeczne. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie co (i jak) można zrobić, żeby ogólne bezpieczeństwo internautów (zwłaszcza tych mniej technicznych) wzrosło.

Mamy nadzieję, że wśród publiczności nie zabraknie poznańskich czytelników Niebezpiecznika. Wstęp na konferencje jest darmowy, ale trzeba się zarejestrować (Uwaga, deadline na rejestracje mija 15 maja). Już teraz dopiszcie datę 28 maja do kalendarzy :-)

Przeczytaj także:

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zapomnieliscie napisac, ze konferencja bedzie streamowana w necie ;]

 2. “Postaramy się odpowiedzieć na pytanie co (i jak) można zrobić, żeby ogólne bezpieczeństwo internautów (zwłaszcza tych mniej technicznych) wzrosło. ”

  Ostatnio zauważyłem u nauczycielki w laptopie IE6 i powiedziałem jej, że jest ona niebezpieczna i żeby ściągnęła FireFoxa/Opere lub inne rekomendowane przeglądarki, odpowiedziała mi że korzysta z IE już 2 lata i nie zamierza zmieniać przeglądarki bo jej się nigdy nic nie stało.

  Oczywiście buchnąłem śmiechem, ponieważ kilka dni wcześniej straciła konto e-mail ^^

 3. Mówcie na mnie smerf maruda: Jeszcze “15-tego” (zamiast “15.” — tak jak później “28.”) bym zniósł, ale “polsce” przez małe pe? (Błąd jest na obrazku.)

 4. Znając życie chodzi Wam nie o grupy a o kategorie społeczne…

 5. @m: Jak Ty jesteś maruda, to ja będę Twoim złym bratem. :]
  Jeżeli już, to poprawnie jest właśnie 15. (czyt. “piętnastego”), pisanie np. 15-tego (czy dowolnie podobnie) jest niepoprawne, acz notorycznie traktowane jako forma właściwa. :>
  Błędem za to jest użycie formy np. “15. maja”, bo w przypadku dat nie dodajemy kropki po liczbie wskazującej dzień.

  A co do konferencji: dajcie tam jakieś “straszne rzeczy”, bo mam, jak Proximus, parę osób, które nadal wierzą w przewagę IE nad przeglądarkami. ;>

 6. @Cimek: Możesz coś więcej napisać?

 7. @Cimek: dzięki, że powiedziałeś, że będzie można oglądać przez internet.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: