11:05
24/5/2019

Króciutko. W przyszłym tygodniu będziemy po raz pierwszy w Lublinie zarówno z naszym do-bólu-praktycznym szkoleniem Atakowanie i Ochrona Webaplikacji dla programistów, devopsów i QA, jak i z wykładem z cyberbezpieczeństwa, na który wpaść może każdy, nawet Twoi nietechniczni znajomi lub rodzice!

Coś dla programistów, QA i dev-opsów

Ze szkoleniem z Atakowania i Ochrony Webaplikacji zjeździliśmy w zasadzie całą Polskę. Tylko w tym tygodniu nasi trenerzy zrealizowali je 3 razy! W wersji dedykowanej, dla programistów jednego z banków w wersji i dla programistów jednego z software-housów, a także dla 20 osób, które z calej Polski przyjechały na otwarty termin tego szkolenia w Krakowie.

Zainteresowanych tym co robimy na tych 2 dniowych, pełnych laboratoriów warsztatach poświęconych bezpieczeństwu aplikacji odsyłamy do agendy szkolenia, a poniżej wkleimy tylko kilka opinii uczestników ostatnich terminów:

Jako programista webaplikacji często myślę o ochronie webaplikacji w bardzo schematyczny sposób. To szkolenie otworzyło mi oczy jak szeroka jest ta tematyka i jak wiele możliwych miejsc dostępu mojej aplikacji się znajduję. Poza tym, świetny prowadzący, z dużą wiedzą merytoryczną, przekazujący wiedzę w bardzo ciekawy i okraszony przykładami sposób. Polecam :)
Przemysław

Jeśli myślisz, że wiesz cokolwiek o bezpieczeństwie lub że to nie dotyczy Twoich projektów – pozwól by wyprowadzono Cię z błędu! Duża porcja solidnej wiedzy, z którą można od razu się zmierzyć podczas przerabianych labów oraz jasne wskazówki gdzie po szkoleniu szukać dalej. Polecam!
Kamil

Bardzo fajne szkolenie, praktyczne i bez ściemy + knowledge overload. Brawo! Na jakich używkach jechał prowadzący nie wiadomo ale ani się nie pocił, ani nie męczył, ani energetyków nie było widac. Normalnie wulkan energii.
Ania

Polecam szkolenie wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i poznać dzisiejsze sposoby i technologie atakowania webaplikacji. Fajnie prowadzone szkolenie, prowadzący dobrze przekazywał wiedze. Duży plus za sporą ilość zadań praktycznych.
Mateusz

Dobry styl prowadzenia, fajne ćwiczenia praktyczne, kupa merytorycznej wiedzy. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto – warto.
Bartłomiej

W Lublinie to szkolenie odbędzie się 30-31 maja i są jeszcze tylko 4 wolne miejsca. Na ten termin (i kolejne, w innych miastach) zarejestrować można się poniżej:

PS. A jakby ktoś z Lublina chciał na to szkolenie pojechać w delegację, to będziemy z nim w czerwcu w Warszawie i Krakowie :)

Coś dla każdego

Nawet jeśli nie potraficie programować, to wciąż możemy się spotkać. Na wykładzie “Jak nie dać się zhackować?“, który po raz pierwszy w Lublinie odbędzie się 29 maja. Wykład trwa 4 godziny i w przystępny, zrozumiały nawet dla osób nietechnicznych sposób przekazuje wszystko to, co powinien wiedzieć każdy, kto korzysta z internetu prywatnie lub służbowo, na komputerze lub smartfonie.

Pokażemy jak za pomocą prostych (i darmowych do wdrożenia) rad, każdy internauta może znacząco podnieść swoje bezpieczeństwo i ochronić swoje dane przed wyciekiem, a pieniądze przed kradzieżą. Wykład przeplatamy widowiskowymi pokazami ataków na żywo.

Ten wykład powinien zobaczyć każdy. Jest tam samo “mięso” i wszystko co powinieneś wiedzieć z zakresu bezpieczeństwa.

Osoby prywatne mogą kupić wejściówki przez stronę Bilety24.pl.

Gdyby jakaś firma chciała na ten wykład wysłać większą liczbę pracowników i potrzebowała fakturę pro-forma, to prosimy o kontakt pod adres szkolenia@niebezpiecznik.pl

Do zobaczenia w Lublinie!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zapomnieliscie od razu podac cene takiego szkolenia. Ile takie szkolenie wynosi?

    • Wejdz na bilety24

  2. Byłem wczoraj w Lublinie, było bardzo fajnie, spora dawka informacji podana w przystępny sposób. Włos sie na głowie jeży co to w tym internecie się wyrabia, gorąco polecam. Z niecierpliwością czekam na obiecane materiały z konferencji :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: