11:35
7/2/2015

* Poważne błędy w atmail

atmail to komercyjna poczta dla systemów *niksowych. Ma wśród swoich klientów znane firmy. Jeśli i wy korzystacie z atmaila, proponujemy na chwilę tego zaniechać. Smash odkrył i ujawnił błędy (0day) które mogą doprowadzić do przejęcia konta. Problemy znajdują się m.in. w kodzie odpowiedzialnym za obsługę załączników. Pełny writeup Smasha tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Interesująca information. Ale polskiego language autorze chyba jeszcze nie discovered? Writeup… :-D

  2. jesteśmy w Europie, a Europa w Polsce gdybyś jeszcze nie zauważył.

    • Możesz się łudzić, ale przecież wiesz, że to nieprawda. Wszyscy to wiedzą.

  3. Jasne już lecę ‘na chwilę zaniechać’ używania maila w firmie…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: