15:05
29/12/2013

* Snowden na 30C3?

Rzekomo Snowdena widziano na konwencie 30C3.

snowden-ccc-2

Snowden-ccc2-2

Photoshoo i trolling? Jeśli tak (a najprawdopodobiej tak_, to dobrze zaplanowany, bo jeszcze przed startem konferencji pojawiały się takie twitty:

ccc-4-2

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Na pewno Snowden umówiłby się z kimś, aby stał na lotnisku
  z tabliczką z jego imieniem i nazwiskiem. To wcale nie tak ze go
  poszukują na świecie ;)

  • Gościu mógł być równie dobrze dywersją, a “prawdziwy” Snowden mógł wylądować np. we Frankfurcie i dalej koleją, niemieckimi PKS-ami czy co oni tam mają. Całe dochodzenie skupiłoby się na osobie z tabliczką, a prawdziwy Snowden by przemknął tuż pod ich nosami.

   Nie takie rzeczy świat widział.

  • @SuperTux: wtedy by pasowalo postawic goscia z kartka w zupelnie innym kraju, stojac na pobliskim lotnisku wyraznie sugerowalby, ze Snowden bedzie na konferencji.

 2. Oj przydalby sie Wam “proofreader”… ;)

  Photoshoo? tak_?

  :)

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 3. Teraz po prostu ludzie wyglądający jak Snowden mają przerąbane…

 4. w warszawie na lotnisku tez stali z tabliczkami jak i w wielu innych miastach

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: