15:24
16/2/2011

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie szkoleniowej pojawiły się 2 nowe szkolenia związane z reverse engineeringiem oraz analizą malware’u.

Szkolenia z Reverse Engineeringu (inżynierii wstecznej)

Szczegółowe opisy nowych szkoleń z Reverse Engineeringu i Analizy Malware’u, ich program oraz promocyjną cenę znajdziecie na dedykowanych im stronach:

To co wyróżnia nasze szkolenia, to dogłębnie przemyślana przez nas formuła, która umożliwia rozważne wejście w świat Reverse Engineeringu. Szkolenia zostały tak podzielone pod kątem materiału, aby osoba po odbyciu pierwszego z nich posiadała gruntowną wiedzę pozwalającą na błyskawiczne wejście w świat zaawansowanego reverse engineeringu, który w większości opiera się na analizie złośliwego oprogramowania i bughuntingu. Oczywiście ci z Was, którzy znają już co nieco assemblera i opanowali podstawy inżynierii wstecznej mogą od razu zapisać się na drugie, zaawansowane szkolenie, gdzie na przykładzie analizy malware’u poznacie zaawansowane techniki wykorzystywane przez reverse engineerów.

Powyższe szkolenia z reverse engineeringu i analizy malware’u to efekt kilkumiesięcznej współpracy z doświadczonym reverserem, Marcinem “Icewall’em” Nogą, na codzień pracującym dla firmy HISPASEC, z którą współpracują także znani Wam z Niebezpiecznika j00ru i Gynvael, aczkolwiek Gyn odfrunął ostatnio do Google, czego mu przy okazji serdecznie gratulujemy!.

Podsumowując, rezerwujcie środki w swoich budżetach — i już dziś zarejestrujcie się na powyższe szkolenia.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

17 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Tu jest błąd w zdaniu “wejście w świat Rreverse Engineeringu” ;)

  Chętnie bym się zapisał gdybym mieszkał w Krakowie.

  • usprawiedliwić może Cię tylko zagranica, pociągiem z dowolnego miasta w Polsce do Krakowa nie jedzie się tak długo — regularnie na nasze szkolenia zapisują się ludzie z Trójmiasta ;-)

  • @Piotr Konieczny: Z Trójmiasta? To jacyś desperaci! 8-12 godzin w cudownym, wygodnym polskim pociągu…

 2. jakies znizki dla studentow ?

  • Michał: Napisz e-maila, zobaczymy co da się zrobić ;)

 3. potwierdzam. przybylem z trójmiasta na szkolenie z atakowania web aplikacji i wysiłek w to włożony (plus koszta ;) ) był stosunkowo niski w porównaniu do zdobytej wiedzy.

  @Piotrek:
  ciekawe czy potwierdzi się nasze przypuszczenie co do ilości chetnych na szkolenia RE ;)

 4. W pierwszej chwili spodziewałem się kogoś z polskiego oddziału ESETu znajdującego się w Krakowie. Icewall to świetny analityk, także szkolenie powinno stać na naprawdę wysokim poziomie, cena jest całkiem przystępna. Jedynym minusem jest to, że najbliższy kurs odbywa się dopiero w maju. Na brak chętnych nie powinniście narzekać, po videotutorialach Gyvaela zainteresowanie tematem i “świadomość społeczna” zauważalnie wzrosły.

 5. @up:
  nie samym ESETem polska scena RE stoi ;D.
  scene is dead btw, hehe.

 6. Ech te ceny :( a temat ciekawy

 7. Coraz ciekawsza oferta :) maybe kiedyś ;)

  BTW w akapicie “Instruktor” w hyperklinku “analiza malware’u” zjadło wam ‘f’.

 8. Nie można po polsku?
  Reverse Engineering i Analiza Malware’u -> Inżynieria wsteczna i analiza złośliwego oprogramowania

  • Ja bym chciał jeszcze lokalizacji wszystkich języków programowania i międzymordziów do… programowania aplikacji (przepraszam….).

 9. A czy coś wiadomo, czy w bliżej nieokreślonej przyszłości, w planach jest szkolenie z informatyki śledczej? Tak z ciekawości pytam.

 10. Chętnie wziąłbym udział, mimo ze jestem z trójmiasta, ale cena jak dla mnie jest zaporowa.

 11. […] No ale przecież PLAY od miesięcy powtarza mi, że podawanie hasła dzwoniącemu do mnie konsultantowi jest OK! Chciałbyś własnoręcznie przeanalizować Zeusa? Możesz to zrobić na naszym szkoleniu. […]

 12. […] Brytyjczycy szukają aż 35 łamaczy kodów, chociaż tak naprawdę znajomość zagadnień z reverse engineeringu może […]

 13. […] komentarza zdradza, że jego trojan nie uruchomi się na wirtualnej maszynie (popularna metoda analizy złośliwego oprogramowania). Dodatkowo ujawnia, że zamierza kontynuować swoje ataki, a trojana chce uczynić niewykrywalnym […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: