7:46
17/11/2015

Dziś Pack Publishing za darmo (tzn. za przekazanie im swoich danych osobowych w formularzu rejestracyjnym ;) oddaje książkę “Learning Pentesting for Android Devices“. Miłej lektury!

…a jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak faktycznie w praktyce wygląda testowanie aplikacji mobilnych, to zapraszamy na nasze szkolenie z Bezpieczeństwa Aplikacji Mobilnych. Jego kolejna edycja odbędzie się w dn. 3-4 grudnia w Warszawie.

PS. Dziękujemy Sławkowi, który podesłał info o promocji Pack Publishing.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Packt Publishing” powinno być :)

  Przy okazji oferują oni codziennie nowy ebook, także warto poświęcić chwilę na rejestracje.

 2. Wydawnictwo Packt od kilku miesięcy codziennie rozdaje inną książkę z dziedziny IT. Trzeba kliknąć na Free learningowej (książka jest zmieniana z początkiem dnia, czyli o 1:00 czasu polskiego).

 3. Na bugmenot można znaleźć konta do logowania wraz z archiwalnymi książkami jeśli ktoś jakąś przegapił. Nie trzeba więc tracić swojej świętej prywatności.

  • O dzięki Ci ogromne.

   Polecam sprawdzić kazdy z loginów bo różnie subskrybowano książki. Jeden czy dwa nie działają :-(

 4. Witam,

  nie zdążyłem na ebook o pentescie urządzeń z androidem :( Czy ktoś byłby na tyle miły i wysłał mi go na velkan.vt[at]gmail.com? Byłbym bardzo dźwięczny :)

  Pozdrawiam!

 5. @artur- nie badź leniwcem – wszystkie wczesniejsze sa dostepne…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: