9:34
25/5/2011

15 czerwca br. w Krakowie odbędzie się ogólnopolska konferencja Trendy IT 2011. Podczas spotkania poruszone zostaną ważne dla branży zagadnienia, natomiast tematem przewodnim będą perspektywy związane z cloud computingiem.

Organizatorem konferencji jest krakowska firma Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o. jeden z czołowych integratorów IT w Polsce, a o trendach w IT opowiedzą m.in. przedstawiciele: Brother, Fujitsu, IBM, Microsoft, Veracomp czy portalu Niebezpiecznik.pl.

Trendy IT

Konferencja Trendy IT 2011 skierowana jest do dyrektorów technicznych, szefów działów IT, administratorów sieciowych, głównych informatyków, a także do osób odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa sieciowego, planowania i rozwoju sieci. Adresatami spotkania są również specjaliści i projektanci ICT zajmujący się rozwojem systemów teleinformatycznych, rekomendujący rozwiązania i technologie, opiniujący budżety IT.

Prelegenci konferencji skupią się na kilku ważnych dla branży IT zagadnieniach – będą to m.in.: cloud computing i bezpieczeństwo w chmurze, formy raportowania w SQL Server dla małych i dużych podmiotów, pulpity managerskie, analiza danych na mapach geograficznych.

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2011r. w Krakowie w Hotelu Qubus, zlokalizowanym przy ul. Nadwiślańskiej 6. Udział w konferencji jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja na stronie konferencji. Do zobaczenia!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bez podania danych firmy nie można przejść rejestracji. Rozumiem w takim razie, że osoby prywatne są nie mile widziane?

  • Witam Panią, szkolenie przewidziane jest co prawda dla Firm ale będzie nam niezmiernie miło gościć na naszym szkoleniu, proszę o wysłanie na mail info@zsk.pl danych to wpiszemy Panią na listę uczestników.

  • Technical details of permanent failure:
   Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.1.1 User unknown (state 14).
   Chyba nic z tego :-(

 2. @Daggerka: Również jestem chętny na uczestnictwo na tej konferencji, wysłałem e-mail pod podany adres bezproblemowo. Spróbuj jeszcze raz :)

  • Aczkolwiek nie, przepraszam – u mnie też wystąpił taki sam błąd.

 3. To proszę podesłać na adres biuro (@) zsk.pl w tytule Rejestracja na konferencję Trendy IT.

 4. […] pewnym wpisem na Niebezpieczniku postanowiłam, że wybiorę się do Krakowa. Konferencja odbyła się już […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: