10:30
10/9/2012

Jako patron medialny, serdecznie zapraszamy na okrągłą, bo szesnastą już edycję konferencji SECURE, organizowanej przez Nask i CERT Polska. Rejestrując się z kodem niebezpiecznik otrzymacie 10% rabat.

SECURE 2012

Tegoroczne SECURE odbędzie się w dniach 23-24 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Rejestrujac się na konferencję warto skorzystać z kodu “niebezpiecznik“, który obniży cenę o dodatkowe 10%. (Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj).

SECURE 2012

SECURE 2012

Z pełnym programem konferencji można zapoznać się tutaj, a dodatkowo, dzień przed konferencją odbędą się warsztaty.

Podobnie jak w poprzednich latach, Niebezpiecznik będzie brał aktywny udział w konferencji. Nasza prelekcja, poświęcona tematyce testów penetracyjnych odbędzie się 23 października o 17:30. A dodatkowo następnego dnia, o 11:30, Krzysiek Kotowicz, który prowadzi niebezpiecznikowe szkolenie pt. “HTML 5 Hacking” opowie o (nie)bezpieczeństwie HTML5. Na konferencji pojawią się także przedstawiciele zaprzyjaźnionej z Niebezpiecznikiem kancelarii prawnej Olesiński i Wspólnicy, którzy opowiedzą o ochronie danych osobowych. Serdecznie zapraszamy! Rejestracja tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jakie ceny mój Boże :o

  2. Biorąc pod uwagę, że konferencja trwa trzy dni i zawiera też warsztat, cena nie jest szczególnie wysoka w porównaniu do innych konferencji czy warsztatów. Chociażby niebezpiecznik ma dwudniowe szkolenia, które są przecież droższe.

  3. Niebezpiecznik ma renome i marke.. a te jakies Secure WAT IZ DAT?

    • Byliśmy rok temu i 2 lata temu. Secure IMHO jest jedną z lepiej zorganizowanych (także pod kątem merytorycznym!) konferencji dot. bezpieczeństwa w .pl.

  4. @root12 To pytanie zadałeś sobie przed czy po przejrzeniu agendy tej konferencji?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: