7:50
18/9/2017

Zapraszamy Was do Warszawy gdzie już w środę, 20 września, na Stadionie Narodowym odbędą się informatyczne targi IT Future Expo. Jak co roku spotkanie będzie poświęcone innowacjom technologicznym oraz najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Podczas organizacji V już edycji targów, Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Równolegle z targami miejsce będzie miał IT Future Congress, w trakcie którego eksperci poruszą najważniejsze aspekty rozwoju branży.

Rejestracja jest bezpłatna dla pracowników firm innych niż informatyczno-technologiczne (wtedy koszt wejścia to 100 PLN netto). Ale nawet jak jesteście z IT, wejściówkę możecie zgarnąć za darmo. Wystarczy rozwiązać ten test i odpowiedzieć na ostatnie, otwarte pytanie.

Dlaczego warto?

Nasz pentester i trener, Kuba Mrugalski pojawi się na stoisku Canona o godz. 14:00 i przez 2 godziny będzie demonstrował, jak można hackować współczesne urządzenia, które otaczają nas w biurze i domu. Jego prelekcja będzie bogata w praktyczne pokazy ataków, ale i sprawdzone porady, które krzyżują plany włamywaczom.

Targom IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Również i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją towarzyszącą, TWOJA KARIERA W IT. Mamy nadzieje, że pensje będą tak duże, jak litery w nazwie tego eventu ;)

To jednak nie koniec atrakcji; w programie imprezy przewidziano także strefę 3D, w której można zetknąć się z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również miejsc do relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. A kto, jak kto, ale ludzie z IT wiedzą, że siedzący tryb życia potrafi dać się odczuć w plecach…

PS. Kuba będzie mieć ograniczoną liczbę naszych wlepek i zaślepek na kamerkę. Kto pierwszy przybije z nim piątkę, ten lepszy :)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: