10:35
31/8/2021

Konferencji CONFidence stuknęło już 20 lat! Z tej okazji, CONFidence Legends 2021 jest organizowana za darmo, w formie online, 7 i 8 września. I my tam będziemy, w bardzo zacnym gronie innych prelegentów.

Pełną agendę znajdziecie na stronie konferencji. Piotrek przedstawi wykład pt. “Haker Edison i ten drugi” o kulisach 2 ostatnich “ataków i zatrzymań polskich hakerów” przez policję. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zarejestrować tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. czy słyszeliście o oszustach w banku Expander

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: