7:37
17/10/2016

Końcówka roku, to zwykle sezon konferencyjny. Imprez dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem jest z sezonu na sezon coraz więcej i pewnie macie dylemat, na którą z nich przeznaczyć swój konferencyjny budżet. W tym roku, SECURE będzie jednym z najlepszych wyborów.

secure16_banner_pl

Do udziału w SECURE zachęcamy co roku. To organizowana przez NASK i CERT Polska największa w Polsce konferencja dla specjalistów ds. bezpieczeństwa w której udział biorą także prelegenci z zagranicy — w tym 10 letni Reuben Paul, który uczestniczył już w kilkunastu międzynarodowych konferencjach, gdzie prowadził prezentacje o tym jak wielkie znaczenie w edukacji dzieci ma czynnik bezpieczeństwa IT.

W programie tegorocznej, XX edycji konferencji znajdziecie prelekcje dotyczące wagi metadanych, sposobu działania szpiegów, internetu rzeczy, socjotechniki oraz innych technik działania pentesterów i wiele analiz złośliwego oprogramowania oraz technologii stojących za boarding passami w wykonaniu Przemka Jaroszewskiego, o czym już na Niebezpieczniku wspominaliśmy (por. Jak za darmo wejść do saloniku VIP na lotnisku).

Konferencja odbędzie się w Airport Hotel Okęcie w dn. 25-26 października.

Kod rabatowy na rejestrację

Dla naszych czytelników, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji mamy kod niebezpiecznik15, który podany podczas rejestracji uprawnia do 15% zniżki od ceny konferencji.

Do zobaczenia na miejscu!

PS. Szukajcie naszego stoiska na hotelowych korytarzach! Przygotowaliśmy dla uczestników kilka atrakcji :)

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: