11:33
7/1/2012

Organizatorzy konwentu 28C3 udostępnili nagrania wszystkich wykładów i lighting talków.

28C3

Do ściągnięcia w różnych formatach stąd.
Odpowiednie playlisty są także na YouTube — miłego oglądania :-)

Niektóre z zagadnień przedstawionych na 28C3 zostały przez nas opisane w szczegółach — tutaj możecie się z nimi zapoznać.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. na marginesie (off topic jest nie po polskiemu), czyli: ciekawe ktory z czytelnikow sprawdzil i ew wymieni tarcze hamulcowe, klocki, elementy zawieszenia, ESP, ABS, itd. w aucie a namietnie jednoczesnie przejmuje sie tematami bezp “inetowego” ogolnie ujmujac :-)

    • Wymieni ABS i ESP?

    • zaklad? razem z autem :)

  2. Niebezpiecznik misyjnie – rodacy, trzeba się uczyć angielskiego. :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: