14:52
28/2/2023

Rzadko realizujemy nasze szkolenia poza Warszawą i Krakowem — dlatego zwracamy uwagę na to, że niebawem będziemy we Wrocławiu z naszym bestsellerowym i silnie praktycznym szkoleniem dla adminów, devopsów, secopsów i każdego zainteresowanego testami penetracyjnymi.

Szkolenie z Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych (testów penetracyjnych)

To szkolenie trwa 3 dni i jest realizowane wedle podejścia minimum teorii, maksimum praktyki. Dajemy na nim samo mięso. Otrzymasz wszystko, co jest potrzebne, aby samemu przeprowadzać testy penetracyjne i analizy pod kątem bezpieczeństwa swojej sieci i maszyn w niej się znajdujących.

Pierwszego dnia (do lunchu) załatwiamy wprowadzenie w świat pentestów, exploitów i narzędzi oraz moduł formalno-organizacyjno-prawny, który może się przydać przy świadczeniu (lub zamawianiu) usług bezpieczeństwa IT na polskim rynku. A potem zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Do końca trzeciego dnia uczestnicy pracują w naszym labie, symulującym prawdziwą sieć firmową.

Zadaniem uczestnika jest wykonanie testu penetracyjnego krok po kroku i zakończenie szkolenia ze zrootowanymi wszystkimi hostami (poprzez różne techniki i metody ataku), czyli posiadanie uprawnień administracyjnych i totalnej kontroli nad całym środowiskiem :) Ale to nie koniec — trzeba jeszcze (jak w życiu!) omijać pułapki zastawione przez administratora atakowanej sieci, a czasem zmodyfikować exploita, aby zadziałał (bez obaw, pokażemy jakie to czasem proste).

To szkolenie jest inne niż reszta szkoleń sieciowych/bezpieczeństwa na jakich byłeś. Na czas każdego labu otrzymasz narzędzia i instrukcje wyznaczające kierunek postępowania, ale nie dokładnie polecenia do bezmyślnego przeklejenia. Będziesz musiał sam zastanowić się i pokombinować. Nie martw się, jeśli się “zawiesisz”. Na koniec każdego labu wspólnie przechodzimy przez rozwiązania i cały czas trener jest do dyspozycji.

Mocno stawiamy na realizm, a szkolenie prowadzą wspólnie Krzysztof Nowak i Piotr Konieczny, którzy od lat na zlecenie największych polskich i zagranicznych spółek wykonują testy penetracyjne. W trakcie szkolenia podzielą się historiami i problemami, które zdarzyły się naprawdę, a o których podręczniki do “hackingu” milczą.

Opinie uczestników

To szkolenie nauczy Cię technik penetracji, z których korzystają prawdziwi włamywacze, dzięki czemu będziesz wiedział jak i gdzie szukać śladów włamania oraz co zrobić, aby poprawnie zabezpieczyć swoją infrastrukturę przed atakami. Realizujemy je regularnie od ~10 lat i do tej pory przeszkoliliśmy ponad 4000 adminów, devopsów, ptesterów a nawet programistów, którzy chcieli “wiedzieć więcej”.

I moglibyśmy tak opisywać to szkolenie jeszcze długo, bo jesteśmy bardzo wkręceni w ten temat, ale oddajmy na chwilę głos uczestnikom ostatnich terminów — oto, co napisali w ankietach poszkoleniowych:

Bardzo dobre szkolenie i mnóstwo dodatkowych materiałów, które spokojnie można czytać przez kolejne trzy miesiące ;)

Dużo praktyki, która została wcześniej świetnie wytłumaczona. Przykłady z życia.

Zdecydowanie polecam szkolenie/warsztaty Niebezpiecznika. Przyjemna i przystępna forma prowadzenia całości sprawia, że przez całe 3 dni człowiek się nie nudzi a ilość wiedzy jest jednocześnie obszerna i przyswajalna. Zdecydowanie podnosi świadomość w temacie bezpieczeństwa sieci.

Podobała mi się forma prowadzenia, sposób przekazania wiedzy, krótkie ale treściwe wprowadzenie teoretyczne i później przystępnie poprowadzone warsztaty.

Mocne nastawienie na praktykę. Dobrze się słucha ludzi, którzy znają się na tym o czym mówią.

Przedstawiono dużo źródeł do dalszego samodzielnego kształcenia.

Szkolenie bardzo profesjonalnie prowadzone. Trenerzy świetnie przygotowani, będący jednocześnie praktykami w przekazywanej wiedzy. Informacie przekazane w sposób zrozumiały dla każdego i dający wiele satysfakcji (zdobywanie kolejnych maszyn)

Moja wiedza uległa dużemu zwiększeniu, dowiedziałem się jak naprawdę zabrać się do testów penetracyjnych. Dużo praktyki. Polecam.

Argumenty dla szefa

To szkolenie uczy rzeczy, które są wartościowe dla firmy w której pracujesz. Dlatego warto poprosić swojego szefa o to, aby sfinansował Ci udział w tym szkoleniu. W większości przypadków wystarcza, że wyślesz do przełożonego (lub działu HR) link do tego artykułu. Ale jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów na rozmowę z szefem, daj nam znać pisząc na szkolenia@niebezpiecznik.pl. Pomożemy!

Zapisz się!

 

Wrocław: 14-16 czerwca 2023r. — UWAGA: zostało tylko 1 wolne miejsce
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 maja 2023r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3899 PLN netto (do 6 czerwca)
  4399 PLN netto (od 7 czerwca)

Warszawa: 28-30 czerwca 2023r. — UWAGA: zostały tylko 2 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 24 maja 2023r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3899 PLN netto (do 9 czerwca)
  4399 PLN netto (od 10 czerwca)

Kraków: 26-28 lipca 2023r. — zostało 6 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 11 maja 2023r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3899 PLN netto (do 9 czerwca)
  4399 PLN netto (od 10 czerwca)

ZDALNIE: 23-25 sierpnia 2023r. — zostało 8 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 23 maja 2023r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3899 PLN netto (do 9 czerwca)
  4399 PLN netto (od 10 czerwca)

Nie pasuje Ci żaden z powyższych terminów? Żaden problem! Możemy Cię powiadomić o kolejnych:


Przeczytaj także:

1 komentarz

Dodaj komentarz
 1. > 3899 PLN netto (do 28 lutego)
  > 4399 PLN netto (od 1 lutego)

  i mamy cenę Schrödingera :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: