10:40
27/1/2020

Krótkie info, z którego bardzo się w Niebezpieczniku cieszymy. W zeszłym tygodniu zakończyły się 3 aukcje charytatywne, w ramach których zebraliśmy łącznie: 10 198 PLN. Środki są już na koncie WOŚP i zostaną przeznaczone na pomoc dzieciakom.

Oto podsumowanie aukcji:

W porównaniu do wyniku z zeszłego roku, kiedy licytowaliśmy tylko nasze gadżety, przychód jest 10 razy większy. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy licytowali i gratulujemy zwycięzcom!

Przeczytaj także:

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Macie błąd w linku do “nasze gadżety”

  2. Link pod “nasze gadżety” nie bangla.

  3. I tak trzymać! Szacunek i czoła chylę, za pomysł, za serce.

    • Na tak dużą społeczność niebezpiecznika (ponad 160 tysięcy osób na FB) spodziewałem się przynajmniej 50 tysięcy zł. Sam brałem udział w aukcji aby podbić cenę. Szkoda ,że w licytacji brała udział garstka osób :(

    • Tylko, że w ramach aukcji wygrywają możliwości jednej osoby — zwycięzcy. A nie suma możliwości wszystkich Czytelników. Może za rok spróbujemy zbiórki w stylu “się pomaga”, gdzie wpłacać można drobną kwotę, ale może to zrobić bardzo dużo osób. Tylko wtedy trzeba będzie pomyśleć nad inną “nagrodą”.

  4. brawo wy !

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: