Cześć, mam na imię Jacek i dziś będę Twoim doradcą w sprawie reklam na Niebezpieczniku ;-) Jeśli niczego tu nie kupisz, zwolnią mnie z pracy…

Czym jest Niebezpiecznik?

Niebezpiecznik to największy w Polsce serwis poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa komputerowego. Na łamach Niebezpiecznika publikujemy nowinki z branży IT Security oraz materiały własne o charakterze praktycznych porad, wywiadów i ostrzeżeń przed bieżącymi atakami/scamami wymierzonymi w Polaków. Tworzymy też popularny podcast Na Podsłuchu.

Jakość i rzetelność publikowanych na Niebezpieczniku informacji szybko została dostrzeżona przez największe polskie media. Już w pierwszym miesiącu istnienia odnotowaliśmy kilkanaście przedruków naszych artykułów w największych polskich gazetach (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik, Chip) oraz na największych portalach (TVN24, Wirtualna Polska, Onet, Wykop.pl). Nasze eksperckie komentarze dot. bezpieczeństwa komputerowego regularnie pojawiają się w radiu RMF FM, Trójce, a także w telewizjach TVP, Polsat i TVN.

Jesteśmy w stanie skutecznie wypromować Twoje usługi i produkty związane z bezpieczeństwem (nie tylko komputerowym). Za naszym pośrednictwem Twoja oferta ma szansę zostać zaprezentowana na głównych stronach największych portali w Polsce (np. Gazeta, Onet, TVN24)

Niebezpiecznik.pl w liczbach

W newsletterze i w kanale RSS oraz na serwisach społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter) zgromadziliśmy kilkaset tysięcy stałych, lojalnych a przede wszystkim żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa czytelników. Każdego ranka otrzymują oni nasze informacje wprost na swoje skrzynki pocztowe, komunikatory i telefony komórkowe. Oto statystyki za ostatni pełny miesiąc:

 • 3 500 000+ odsłon miesięcznie (ok. 115 000 dziennie)
 • ~300 000 sumaryczny zasięg dla każdej wiadomości publikowanej w naszych kanałach Social Media
 • 163 500+ fanów na Facebooku (codziennie wzrost o ok. 100 osób)
 • 85 350+ czytelników na profilu LinkedIn (codziennie wzrost o ok. 25 osób)
 • 50 700+ stałych czytelników przez RSS (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 32 300+ obserwujących przez Twittera (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 12 450+ widzów na kanale YouTube (wzrost o ok. 10 dziennie)
 • 6 870+ stałych czytelników codziennego Newslettera (wzrost o ok. 10 osób dziennie).
 • 1 750+ fanów łącznie na pozostałych, mniejszych serwisach, m.in. Wykop.

Dodatkowo, nasz podcast Na Podsłuchu był (pod)słuchiwany już ponad 900 000 razy. W zależności od tematu odcinka, każdy z nich jest przesłuchiwany przez od 30 000 do 70 000 osób.

W każdym systemie statystyk wykazujemy eksponencjalny wzrost :-)

Jeśli chcesz poznać dokładny profil naszych czytelników, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 12 44 202 44, poprzez formularz kontaktowy albo e-mailem, na adres reklama@niebezpiecznik.pl

Rodzaje i ceny reklam na Niebezpieczniku

Ponieważ cenimy sobie profesjonalizm i niezależność, nie publikujemy na łamach Niebezpiecznika artykułów sponsorowanych spoza tematyki ściśle związanej z tematyką serwisu. Przyjmujemy natomiast reklamy graficzne oraz linki tekstowe. Nie mamy nic przeciwko bannerom we Flashu, o ile nie wydają one dźwięków. Z czystej uczciwości polecamy jednak zrezygnować z Flasha — większość internautów i tak blokuje aplety Flashowe…

Twoje reklamy mogą się pojawić zarówno na wszystkich stronach naszego serwisu, jak i w kanale RSS oraz innych “nowoczesnych” środkach komunikacji (Facebook, Google+, Twitter). Pomożemy i doradzimy, gdzie umieścić Twoją reklamę tak, aby była ona skuteczna.

Przykładowe rozmieszczenie reklam, kliknij, żeby powiększyć

RODZAJ REKLAMY ZA TYDZIEŃ ZA MIESIĄC
Banner B (660×80), góra, cały serwis 10000zł. 35000zł.
Banner A (300×250) na stronie głównej 2000zł. 6000zł.
Banner D (660×80) pod każdym postem 3000zł. 7000zł.
Banner C, (125×125) cały serwis 1500zł. 4000zł.
Link i krótki opis w każdym wpisie RSS 1000zł. 4000zł.
Link tekstowy w sidebarze 900zł. 2500zł.

Wszystkie ceny netto, faktura VAT. Jeśli reklama dotyczy rekrutacji pracowników — ceny ustalane są indywidualnie. Inne formaty reklam są możliwe, ale negocjowane indywidualnie. Rabatów zazwyczaj udzielamy klientom, którzy zrealizowali na portalu co najmniej jedną kampanię reklamową.

Artykuły sponsorowane i wpisy w social media

Oprócz bannerów, oferujemy też możliwość publikacji artykułu sponsorowanego, który automatycznie zajawiany jest we wszystkich naszych social mediach (napisz na reklama@niebezpiecznik.pl, aby uzyskać wycenę). Możliwa jest także publikacja wyłącznie w social mediach. Za publikację w komplecie serwisów (tj. Facebook, Twitter, Wykop i LinkedIn) pobieramy opłatę 5 000 PLN netto. Można też wybrać publikację tylko w niektórych z serwisów social media. Koszt publikacji na Twitterze lub Wykopie to 1 500 PLN netto, a publikacja na Facebooku lub LinkedIn to 2 500 PLN netto.

Naszymi klientami byli już między innymi:

 • Microsoft
 • Alior
 • T-Mobile
 • Orange
 • Interia
 • ESET
 • F-Secure

Niebezpiecznik dociera do praktycznie wszystkich osób zawodowo związanych z bezpieczeństwem komputerowym w Polsce, a także do setek tysięcy “nietechnicznych” Polaków, zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w sieci. Jeśli chciałbyś zareklamować jakąś usługę dotyczącą bezpieczeństwa lub nowych technologii — będziemy idealnym partnerem.

Zainteresowanych reklamą w serwisie Niebezpiecznik.pl prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem tel. 12 44 202 44 lub na adres reklama@niebezpiecznik.pl albo poprzez formularz kontaktowy

 
P.S. Pamiętaj o mnie! Jacek.