Cześć, mam na imię Jacek i dziś będę Twoim doradcą w sprawie reklam na Niebezpieczniku ;-) Jeśli niczego tu nie kupisz, zwolnią mnie z pracy…

Czym jest Niebezpiecznik?

Niebezpiecznik to największy w Polsce serwis poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa komputerowego. Na łamach Niebezpiecznika publikujemy nowinki z branży IT Security oraz materiały własne o charakterze praktycznych porad, wywiadów i ostrzeżeń przed bieżącymi atakami/scamami wymierzonymi w Polaków. Tworzymy też popularny podcast Na Podsłuchu.

Jakość i rzetelność publikowanych na Niebezpieczniku informacji szybko została dostrzeżona przez największe polskie media. Już w pierwszym miesiącu istnienia odnotowaliśmy kilkanaście przedruków naszych artykułów w największych polskich gazetach (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik, Chip) oraz na największych portalach (TVN24, Wirtualna Polska, Onet, Wykop.pl). Nasze eksperckie komentarze dot. bezpieczeństwa komputerowego regularnie pojawiają się w radiu RMF FM, Trójce, a także w telewizjach TVP, Polsat i TVN.

Jesteśmy w stanie skutecznie wypromować Twoje usługi i produkty związane z bezpieczeństwem (nie tylko komputerowym). Za naszym pośrednictwem Twoja oferta ma szansę zostać zaprezentowana na głównych stronach największych portali w Polsce (np. Gazeta, Onet, TVN24)

Niebezpiecznik.pl w liczbach

W newsletterze i w kanale RSS oraz na serwisach społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter) zgromadziliśmy kilkaset tysięcy stałych, lojalnych a przede wszystkim żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa czytelników. Każdego ranka otrzymują oni nasze informacje wprost na swoje skrzynki pocztowe, komunikatory i telefony komórkowe. Oto statystyki z ostatnich 30 dni:

 • 3 200 000+ odsłon miesięcznie (ponad 100 000 dziennie)
 • 280 000 sumaryczny zasięg dla każdej wiadomości publikowanej w naszych kanałach Social Media
 • 142 000+ fanów na Facebooku (codziennie wzrost o ok. 100 osób)
 • 47 000+ czytelników na profilu LinkedIn (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 46 700+ stałych czytelników przez RSS (codziennie wzrost o ok. 25 osób)
 • 26 400+ obserwujących przez Twittera (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 7 660+ widzów na kanale YouTube (wzrost o ok. 10 dziennie)
 • 6 870+ stałych czytelników codziennego Newslettera (wzrost o ok. 10 osób dziennie).
 • 5 500+ fanów na Google Plus (codziennie wzrost o ok. 10 osób)
 • 2 100+ fanów łącznie na pozostałych, mniejszych serwisach, m.in. Wykop.

Dodatkowo, nasz podcast Na Podsłuchu był (pod)słuchiwany już ponad 80 000 razy, co daje średnio 18 000 odsłuchań na odcinek. I to tylko statystyki z jednego źródła, a podcast dystrybuujemy przez kilka różnych platform (które niestety nie umożliwiają pobierania statystyk ruchu).

W każdym systemie statystyk wykazujemy eksponencjalny wzrost :-)

Jeśli chcesz poznać dokładny profil naszych czytelników, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 12 44 202 44, poprzez formularz kontaktowy albo e-mailem, na adres reklama@niebezpiecznik.pl

Rodzaje i ceny reklam na Niebezpieczniku

Ponieważ cenimy sobie profesjonalizm i niezależność, nie publikujemy na łamach Niebezpiecznika artykułów sponsorowanych spoza tematyki ściśle związanej z tematyką serwisu. Przyjmujemy natomiast reklamy graficzne oraz linki tekstowe. Nie mamy nic przeciwko bannerom we Flashu, o ile nie wydają one dźwięków. Z czystej uczciwości polecamy jednak zrezygnować z Flasha — większość internautów i tak blokuje aplety Flashowe…

Twoje reklamy mogą się pojawić zarówno na wszystkich stronach naszego serwisu, jak i w kanale RSS oraz innych “nowoczesnych” środkach komunikacji (Facebook, Google+, Twitter). Pomożemy i doradzimy, gdzie umieścić Twoją reklamę tak, aby była ona skuteczna.

Przykładowe rozmieszczenie reklam, kliknij, żeby powiększyć

RODZAJ REKLAMY ZA TYDZIEŃ ZA MIESIĄC
Banner B (660×80), góra, cały serwis 5000zł. 15000zł. (oszczędzasz 25%)
Banner A (300×250) na stronie głównej 1500zł. 5000zł. (oszczędzasz 20%)
Banner D (660×80) pod każdym postem 2100zł. 5500zł. (oszczędzasz 35%)
Banner C, (125×125) cały serwis 900zł. 3000zł. (oszczędzasz 28%)
Link i krótki opis w każdym wpisie RSS 1200zł. 4000zł. (oszczędzasz 30%)
Link tekstowy w sidebarze 600zł. 2000zł. (oszczędzasz 25%)

Wszystkie ceny netto, faktura VAT. Jeśli reklama dotyczy rekrutacji pracowników — ceny ustalane są indywidualnie. Inne formaty reklam są możliwe, ale negocjowane indywidualnie. Rabatów zazwyczaj udzielamy klientom, którzy zrealizowali na portalu co najmniej jedną kampanię reklamową.

Naszymi klientami byli już między innymi:

 • Microsoft — Tej firmy nie trzeba przedstawiać :-)
 • Alior — Bank
 • T-Mobile — Dostawca internetu
 • Orange — Firma telekomunkacyjna
 • Interia — znany polski Portal
 • ESET — producent antywirusa NOD32

Referencje dostępne na życzenie.

Zainteresowanych reklamą w serwisie Niebezpiecznik.pl prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem tel. 12 44 202 44 lub na adres reklama@niebezpiecznik.pl albo poprzez formularz kontaktowy

 
P.S. Pamiętaj o mnie! Jacek.