Cześć, mam na imię Jacek i dziś będę Twoim doradcą w sprawie reklam na Niebezpieczniku ;-) Jeśli niczego tu nie kupisz, zwolnią mnie z pracy…

Czym jest Niebezpiecznik?

Niebezpiecznik to największy w Polsce serwis poświęcony w całości tematyce bezpieczeństwa komputerowego. Na łamach Niebezpiecznika publikujemy nowinki z branży IT Security oraz materiały o charakterze praktycznych porad, wywiadów i ostrzeżeń przed bieżącymi atakami/scamami wymierzonymi w Polaków. Czytają nas wszyscy Ci, którzy interesują się bezpieczeństwem zawodowo i hobbystycznie. Ze względu na przystępność języka, są to także osoby nietechniczne. Tworzymy również popularny podcast Na Podsłuchu.

Jakość i rzetelność publikowanych na Niebezpieczniku informacji szybko została dostrzeżona przez największe polskie media. Jesteśmy regularnie cytowani i zapraszani do wydania eksperckiego komentarza przez największe media w Polsce (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, TVN, Polsat, TVP, Wirtualna Polska, Onet). Nasze wypowiedzi i eksperckie komentarze dot. bezpieczeństwa komputerowego regularnie pojawiają się w radiu RMF FM, ZET i Trójce.

Jesteśmy w stanie skutecznie wypromować Twoje usługi i produkty związane z bezpieczeństwem (nie tylko komputerowym).

Niebezpiecznik.pl w liczbach

W newsletterze i w kanale RSS oraz na serwisach społecznościowych (Facebook, LinkedIn+, Twitter) zgromadziliśmy ponad 400 000 stałych, lojalnych a przede wszystkim żywo zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa czytelników. Każdego ranka otrzymują oni nasze informacje wprost na swoje skrzynki pocztowe, komunikatory i telefony komórkowe.

Oto statystyki za ostatni pełny miesiąc:

 • 3 500 000+ odsłon miesięcznie (ok. 115 000 dziennie)
 • 850 000 unikatowych użytkowników
 • ~350 000 sumaryczny zasięg dla każdej wiadomości publikowanej w naszych kanałach Social Media
 • 174 214+ fanów na Facebooku (codziennie wzrost o ok. 100 osób)
 • 112 009+ czytelników na profilu LinkedIn (codziennie wzrost o ok. 25 osób)
 • 60 700+ stałych czytelników przez RSS (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 41 219+ obserwujących przez Twittera (codziennie wzrost o ok. 20 osób)
 • 16 400+ widzów na kanale YouTube (wzrost o ok. 10 dziennie)
 • 10 504+ fanów na kanale Instagramie (wzrost o ok. 10 dziennie)
 • 6 870+ stałych czytelników codziennego Newslettera (wzrost o ok. 10 osób dziennie).
 • 1 750+ fanów łącznie na pozostałych, mniejszych serwisach, m.in. Wykop.

Dodatkowo, nasz podcast Na Podsłuchu był (pod)słuchiwany już ponad 900 000 razy. W zależności od tematu odcinka, każdy z nich jest przesłuchiwany przez od 30 000 do 70 000 osób.

Demografia

Jeśli chcesz poznać dokładny profil naszych czytelników, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 12 44 202 44, e-mailem, na adres reklama@niebezpiecznik.pl

Rodzaje i ceny reklam na Niebezpieczniku

Ponieważ cenimy sobie profesjonalizm i niezależność, dopuszczamy tylko wybrane kampanie reklamowe i nie wchodzimy we współprace ze wszystkimi, a zwłaszcza z firmami, które chcą promować usługi niepowiązane jakkolwiek z tematyką bezpieczeństwa lub internetu.

Poza rozpisaną poniżej reklamą bannerową, oferujemy także publikację artykułu sponsorowanego (w serwisie i wszystkich lub wybranych kanałach społecznościowych) oraz (NOWOŚĆ!) realizację wspólnych webinarów, lajwów i innych eventów. Do wyceny podchodzimy indywidualnie, w zależności od rodzaju promowanych treści, wybranej formy i długości. Napisz na reklama@niebezpiecznik.pl, aby uzyskać wycenę.

Zasięgi:
W zależności od wybrania formy promocji Twoich treści (artykuł sponsorowany, post w mediach społecznościowych, informacja lub wywiad w podcaście, webinar lub live na Facebooku/YouTube), możesz liczyć na zasięgi powyżej 500 000 Czytelników. Skontaktuj się z nami, aby odpowiednio dobrać formę promocji do celu, jaki stawiasz akcji reklamowej.

Przykładowe rozmieszczenie reklam, kliknij, żeby powiększyć

RODZAJ REKLAMY ZA TYDZIEŃ ZA MIESIĄC
Banner B (660×80), góra, cały serwis 20 000zł. 50 000zł.
Banner A (300×250) na stronie głównej 4 000zł. 10 000zł.
Banner D (660×80) pod każdym postem 5 000zł. 15 000zł.
Banner C, (125×125) cały serwis 5 000zł. 10 000zł.
Link i krótki opis w każdym wpisie RSS 10 000zł. 20 000zł.
Link tekstowy w sidebarze 3 000zł. 9 000zł.

Wszystkie ceny netto, faktura VAT. Jeśli reklama dotyczy rekrutacji pracowników — ceny ustalane są indywidualnie. Inne formaty reklam są możliwe, ale negocjowane indywidualnie. Rabatów zazwyczaj udzielamy klientom, którzy zrealizowali na portalu co najmniej jedną kampanię reklamową.

Naszymi klientami byli już między innymi:

 • Microsoft
 • Alior
 • T-Mobile
 • Orange
 • Interia
 • ESET
 • F-Secure

Niebezpiecznik dociera do praktycznie wszystkich osób zawodowo związanych z bezpieczeństwem komputerowym w Polsce, a także do setek tysięcy “nietechnicznych” Polaków, zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w sieci. Jeśli chciałbyś zareklamować jakąś usługę dotyczącą bezpieczeństwa lub nowych technologii — będziemy idealnym partnerem.

Zainteresowanych reklamą w serwisie Niebezpiecznik.pl prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem tel. 12 44 202 44 lub na adres reklama@niebezpiecznik.pl albo poprzez formularz kontaktowy

 
P.S. Pamiętaj o mnie! Jacek.