Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie zakupu/wyceny szkoleń, nie korzystaj z poniższego formularza — wyślij e-maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl lub zadzwoń: 12 4420244. Wiadomości z poniższego formularza i redakcyjnego adresu e-mail nie trafiają do działu szkoleń.

Jeśli chcesz przesłać nam poufne informacje użyj naszego klucza GPG. Nasz formularz bezproblemowo działa także z sieci TOR, która anonimizuje adres IP nadawcy. Na mocy Art. 15 prawa prasowego, redakcja Niebezpiecznika ma obowiązek chronić tożsamość swoich informatorów, o ile zastrzegą oni nieujawnianie swoich danych.

  Twoje imię lub pseudonim (wymagane)

  Twój e-mail: (wymagane)

  Treść wiadomości:

  Potwierdź, że jesteś z krwi i kości ;-)

  Chcesz dodać załącznik?
  Wyślij nam e-maila:

  redakcja@niebezpiecznik.pl

  Telefon

  Klienci biznesowi i dziennikarze mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu:
  +48 12 44 202 44
  Pracujemy od godziny 9:00 do 17:00, a połączenia z numerów zastrzeżonych są automatycznie odrzucane i nie są przez nas obsługiwane.

  Adres biura

  Listy tradycyjne prosimy kierować na adres:

  Niebezpiecznik.pl
  ul. Kołowa 5, krypta 59,
  30-134 Kraków

  Info

  Niebezpiecznik to kilkunastoosobowa firma, która oprócz prowadzenia tego serwisu internetowego zajmuje się wykonywaniem testów penetracyjnych i prowadzeniem silnie technicznych szkoleń z bezpieczeństwa (chociaż mamy też szkolenia dla “zwykłych” pracowników biurowych). Mieszkamy za firewallem …i znamy Twój PIN ;-) Założycielem Niebezpiecznika jest Piotr Konieczny.

  • Jeśli chcesz żebyśmy zabezpieczyli Twoje systemy i sieć zamów wycenę audytu/pentestu
  • Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszych łamach, kup reklamę.
  • Jeśli sam chcesz atakować i zabezpieczać aplikacje webowe lub mobilne, systemy operacyjne i sieci komputerowe, zapraszamy na nasze szkolenia.

  Nota Prawna

  Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW Niebezpiecznika loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer). Z regulaminem komentarzy i polityką prywatności można zapoznać się tutaj.