Jeśli chcesz się z nami skontaktować w sprawie zakupu/wyceny szkoleń, nie korzystaj z poniższego formularza — wyślij e-maila na adres szkolenia@niebezpiecznik.pl lub zadzwoń: 12 4420244. Wiadomości z poniższego formularza i redakcyjnego adresu e-mail nie trafiają do działu szkoleń.

Jeśli chcesz się skontaktować z redakcją, wypełnij poniższy formularz. Odpowiemy zanim zdążysz ściągnąć kolejny film z sieci (chyba, że e-mail dotyczy znanego nam już przypadku masowego phishingu lub faktu, że jakiś serwis internetowy wysyła hasła w plaintext albo kolejna firma nie wie co to BCC… ;-) Jeśli chcesz przesłać nam poufne informacje użyj naszego klucza GPG. Nasz formularz bezproblemowo działa także z sieci TOR, która anonimizuje adres IP nadawcy.

Na mocy Art. 15 prawa prasowego, redakcja Niebezpiecznika ma obowiązek chronić tożsamość swoich informatorów, o ile zastrzegą oni nieujawnianie swoich danych.

WIEMY O AWARII W MBANKU, NIE PISZCIE JUŻ DO NAS W TYM TEMACIE, DOSTALIŚMY JUŻ PONAD 4 TYSIĄCE WIADOMOŚCI O TYM :D
Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to tutaj jest nasz artykuł

Twoje imię lub pseudonim (wymagane)

Twój e-mail: (wymagane)

Treść wiadomości:

Potwierdź, że jesteś z krwi i kości ;-)

Chcesz dodać załącznik?
Wyślij nam e-maila:

redakcja@niebezpiecznik.pl

Telefon

Klienci biznesowi i dziennikarze mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu:
+48 12 44 202 44
Pracujemy od godziny 9:00 do 17:00, a połączenia z numerów zastrzeżonych są automatycznie odrzucane i nie są przez nas obsługiwane.

Adres biura

Listy tradycyjne prosimy kierować na adres:

Niebezpiecznik.pl
ul. Armii Krajowej 12, krypta 64,
30-150 Kraków

Info

Niebezpiecznik to kilkunastoosobowa firma, która oprócz prowadzenia tego serwisu internetowego zajmuje się wykonywaniem testów penetracyjnych i prowadzeniem silnie technicznych szkoleń z bezpieczeństwa (chociaż mamy też szkolenia dla “zwykłych” pracowników biurowych). Mieszkamy za firewallem …i znamy Twój PIN ;-)

  • Jeśli chcesz żebyśmy zabezpieczyli Twoje systemy i sieć zamów wycenę audytu/pentestu
  • Jeśli chcesz promować swoje produkty na naszych łamach, kup reklamę.
  • Jeśli sam chcesz atakować i zabezpieczać aplikacje webowe lub mobilne, systemy operacyjne i sieci komputerowe, zapraszamy na nasze szkolenia.

Nota Prawna

Komentarze czytelników pod artykułami są ich własnością. Serwer WWW Niebezpiecznika loguje standardowe informacje związane z wymianą ruchu HTTP (adres IP oraz nagłówki: User-Agent i Referer). Z regulaminem komentarzy i polityką prywatności można zapoznać się tutaj.