A bezpiecznie to tak klikać na podejrzane linki? Jesteś pewien, że masz zainstalowane wszystkie aktualizacje do Twojego mobilnego systemu operacyjnego? Może właśnie zhackował nas Mossad i jailbreaknęliśmy Ci smartfona?

Programiści popełniają błędy. Wiele z nich może być tragicznych w skutkach. Jeśli chciałbyś nauczyć się jak można takie błędy wykrywać i hackować aplikacje (webowe i mobilne), systemy operacyjne i …ludzi, to wpadnij na któreś z poniższych, do bólu praktycznych warsztatów. Realizujemy je od 8 lat i każde z nich uczestnicy oceniają powyżej 9 w 10 stopniowej skali.

Specjalnie dla Ciebie mamy ./kodzik.sh upoważniający do 200 PLN zniżki na wybrane szkolenie. Wybierz odpowiadające Ci miasto i termin a następnie w formularzu rejestracji na wybrane szkolenie wpisz NB19CONF

DevOpsów polecamy:

Programistom polecamy udział w:

A jeśli jesteś całkowicie zielony w temacie:

Najbliższe terminy i miasta

Pełną listę powyższych szkoleń wraz z najbliższymi terminami i lokalizacjami znajdziesz w tym miejscu.

Kod działa do 1 października 2019

Możesz zapisać się z tym kodem na termin szkolenie, które odbywa się później, ale rejestracji musisz dokonać do 1 października 2019. Jeśli żaden z terminów Ci nie odpowiada, możesz też wykupić VOUCHER, który upoważnia do udziału w dowolnym terminie wybranego szkolenia przez okres 12 miesięcy.

W razie pytań, pisz na szkolenia@niebezpiecznik.pl lub dzwoń: 12 44 202 44