ZACHOWAJ CZUJNOŚĆ podczas skanowania kodów QR, bo mogą one prowadzić do strony, która nabije Ci spory rachunek przez usługi Premium SMS (bez konieczności klikania w cokolwiek i przepisywania kodu — por. WAP Billing).

NIE KLIKAJ W TEGO LINKA!!!

PS. A w ogóle, to dziękuję, że czytając powyższą stronę spędziłeś na niej stronie 5 sekund. Bo dokładnie tyle czasu potrzebowałem, aby wykraść z Twojego telefonu wszystkie Twoje kontakty :-)


Chcesz zobaczyć inne metody, jakimi przestępcy atakują i okradają Polaków? Wpadnij na niebezpiecznikowy wykład:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.