14 listopada 2016 w Gdyni odbędzie się konferencja “Bezpieczeństwo w biznesie”, organizowana przez Niebezpiecznik i VS DATA. W ramach 4 godzin wykładów, pracownicy obu firm zademonstrują w praktyce zarówno ataki, na jakie narażone są współczesne firmy i ich pracownicy, jak i skuteczne metody ochrony przed nimi. Obiecujemy, że będzie i merytorycznie i zabawnie zarazem. Oto agenda spotkania:

Agenda spotkania

Agenda spotkania


Oto “szerszy” opis niebezpiecznikowej prelekcji:

Jak ukradliśmy 13 milionów jednym e-mailem — case study
Ataki socjotechniczne mocno różnią się od klasycznych włamań komputerowych. Kiedy celem ataku są ludzie, a nie oprogramowanie, nigdy nie wiadomo, jak zareagują. A reagują w bardzo nieprzewidywalny sposób…
W ramach prelekcji, pokazane zostaną kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl w latach 2014-2016 w kilku polskich firmach z różnych branż. Wykład będzie przeplatany praktycznymi demonstracjami ataków na żywo (na publiczności ;) i zrzutami ekranów z e-maili jakie faktycznie były wymieniane pomiędzy atakującymi a pracownikami-ofiarami. Pokażemy jak podeszliśmy pracowników różnych polskich firm, ale udzieLimy także rad, co zrobić, aby skutecznie ograniczyć ryzyko tego typu ataków w swojej firmie.
Niniejsze prelekcja była pokazywana na wielu branżowych konferencjach i wielokrotnie zdobyła tytuł najlepszej prelekcji danej konferencji.

Udział w konferencji jest całkowicie darmowy, ale mamy ograniczoną liczbę miejsc. Ponieważ spodziewamy się większej ilości chętnych niż jest w stanie pomieścić sala, już teraz otwieramy wstępną internetową rezerwację miejsc. Do środy (9 listopada) zbieramy aplikacje w poniższym formularzu, a w czwartek do wybranych osób roześlemy imienne zaproszenia, które umożliwią wejście na spotkanie.

UWAGA!
Spotkanie jest przeznaczone dla pracowników firm, a wykłady dedykowane przede wszystkim 2 grupom docelowym: managerom IT lub HR i firmowym administratorom/informatykom. Naszym idealnym, “poszukiwanym uczestnikiem” jest 2 osobowa delegacja z danej firmy: osoba techniczna wraz z dyrektorem lub managerem działu IT albo HR. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia aplikacji, które są niekompletne lub nie spełniają powyższych wymogów.

 

Zgłoś chęć udziału już dziś!

    Potwierdź, że jesteś z krwi i kości ;-)

    Wypełniając powyższy formularz i zgłaszając chęć uczestnictwa w konferencji, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu rejestracji na szkolenie.

    Prelegenci:

    secure_world_conference_gdynia_poland