Kim jest Piotr Konieczny?

Piotr Konieczny jest założycielem Niebezpiecznik.pl, w ramach którego Zarządza zespołem wykonującym audyty i testy penetracyjne systemów teleinformatycznych oraz prowadzi szkolenia zarówno dla administratorów jak i programistów oraz zwykłych pracowników, którzy w ramach służbowych obowiązków korzystają z komputerów i internetu. Uwielbia osoby, które czytają biografie prelegentów do końca.

Kontakt / E-mail

Piotr Konieczny prowadzi następujące profile i można go śledzić na:

Piotr Koniecezny

Piotr Konieczny

Piotr Konieczny – biografia

Piotr Konieczny, specjalista ds. bezpieczeństwa. Od 16 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami. Absolwent Glasgow Caledonian University. Wielokrotny zdobywca nagród za najlepsze prelekcje na największych polskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT, laureat prestiżowej nagrody Digital Shapers 2018 magazynów Forbes i Business Insider. Wykładowca studiów podyplomowych z cyberbezpieczeństwa na Akademii Marynarki Wojennej i AGH. W swojej karierze przeszkolił ponad 400 000 osób, a swoim ogólnopolskim cyklem wykładów “Jak nie dać się zhackować?” i darmowymi poradnikami na YouTube znacząco wpłynął na poziom bezpieczeństwa Polaków.

Ostatnie projekty

Piotr Konieczny: Komiks o cyberbezpieczeństwie dla dzieci. Piotr przygotował jeden z rozdziałów kultowego komiksu dla dzieci, pt. “Róża, a co chcesz wiedzieć?

Piotr Konieczny rozmowa — podczas konferencji Infoshare 2021 Piotr Konieczny rozmawiał z ekipą MamStartup.

Wykład Piotra Koniecznego na konferencji Cyberacademy

Wywiad: Piotr Konieczny u Artura Kuriasińskiego