Opis stanowiska

Do Twoich codziennych zadań będzie należało:

    Utrzymywanie relacji i współpraca ze stałymi Klientami
    Przygotowywanie ofert dot. szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT w odpowiedzi na zapytania ofertowe i przetargowe
    Telefoniczne i e-mailowe pozyskiwanie nowych Klientów
    Osiąganie założonych celów sprzedażowych

Wymagania

Szukamy osoby, która posiada poniższe umiejętności:

    Łatwość w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji
    Pomysłowość w poszukiwaniu nowych kanałów sprzedaży usług
    Nawet niewielkie doświadczenie w telemarketingu
    Dużą motywację i chęć do pracy
    Wytrwałość w dążeniu do wytyczanych celów

Dodatkowym atutem będą:

    Doświadczenie związane z branżą edukacyjną (szkolenia, konsulting)
    Zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT

Pokaż nam próbkę swoich możliwości wykonując poniższe zadanie:

Przygotuj zestawienie 3 konkurencyjnych dla nas firm w obszarze szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT. Zastanów się co powinno znajdować się w takim zestawieniu. Ocenimy skrupulatność i umiejętność przejrzystego prezentowania danych.

Oferujemy

    Zatrudnienie na podstawie umowy o prace, umowy zlecenie, bądź faktury — do wyboru. Zaczynamy od 3-miesięcznego okresu próbnego.
    Stałe wynagrodzenie (podstawa) + premie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych
    Pracę w gronie inspirujących profesjonalistów, w godzinach: 8.00 – 16.00
    Szkolenia tematyczne
    Pyszną, aromatyczną kawę w biurze na X piętrze na Armii Krajowej 12 z panoramą na Kraków

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij na adres praca@niebezpiecznik.pl swoje CV wraz z rozwiązaniem wskazanego powyżej zadania (zgłoszenia bez wykonanego zadania nie będą brane pod uwagę). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Niebezpiecznik.pl Piotr Konieczny z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 12 lok. 64, 30-150 Krakówzgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.