Udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u to spora korzyść dla firm, co potwierdzają setki spółek, które od startu przedsprzedaży wykupiły dostępy swoim pracownikom do naszego kursu. Jeśli i Ty chciałbyś skorzystać z firmowego budżetu szkoleniowego, ale potrzebujesz “podkładki” w postaci opisu kursu, to podeślij swojemu przełożonemu lub działowi HR tego PDF-a, który opisuje korzyści dla Twojej firmy wynikające z Twojego udziału w naszym kursie OSINT.

A co jeśli moja firma nie ma budżetu szkoleniowego?

Jeśli w Twojej firmie nie ma oficjalnie żadnego budżetu szkoleniowego, to i tak podeślij szefowi tego PDF-a, bo korzyści wynikające z rejestracji na to szkolenie przed 7 lipca są tak atrakcyjne, że łatwo da się przekonać :)

Pobierz PDF opisujący korzyści dla firm!

Aby pobrać PDF, należy podać swój firmowy adres e-mail w formularzu poniżej (podanie prywatnego adresu e-mail nie spowoduje reakcji). W odpowiedzi odeślemy Ci PDF-a, którego będziesz mógł wydrukować lub w wersji elektronicznej przesłać szefowi lub firmowemu działowi szkoleń, aby zarejestrowali Cię o opłacili Ci udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u:
 
Jak widać poniżej, nasze argumenty działają ;)

NIE ZWLEKAJ! Wieczysty dostęp do materiałów oferujemy tylko do 7 lipca. Po tej dacie rośnie cena, a kolejni rejestrujący się kursanci będą musieli co roku ponawiać płatność, aby mieć dostęp do nowych materiałów i zamkniętego forum dla kursantów, które skupia społeczność ponad 2200 osób pomagających sobie wzajemnie w swoich osintowych śledztwach i pozyskiwaniu informacji na temat ludzi i firm. Dlatego pobierze PDF-a już teraz i podeślij go szefowi.