Poza warsztatami dla specjalistów (ich listę i terminy znajdziesz tutaj), prowadzimy też widowiskowe “cyberwykłady”, czyli trwające ok. półtorej godziny prelekcje poświęcone najpopularniejszym zagadnieniom cyberbezpieczeństwa:

Nasze cyberwykłady są kierowane do każdego pracownika, niezależnie od jego poziomu technicznego. Zawierają dużo “przykładów z życia” i prowadzone są przystępnym, pełnym humoru językiem. Przekazujemy praktyczne rady, które podnoszą bezpieczeństwo każdego, kto do pracy wykorzystuje komputer lub smartfon podłączony do internetu, od pracowników kadr i logistyki, przez dział marketingu i prawników aż po księgowość, managerów i samego prezesa. Wykłady realizujemy na żywo albo przez internet albo na miejscu (w siedzibie firmy lub podczas firmowego wyjazdu integracyjnego).

Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden temat albo chciałbyś kompleksowo przeszkolić swoich pracowników z tematyki cyberbezpieczeństwa, to polecamy nasz trzygodzinny kurs internetowy “Cyberbezpieczeństwo dla Firm“. Ten kurs zawiera wszystko, co pracownik korzystający z służbowego komputera lub smartfona powinien wiedzieć w temacie cyberbezpieczeństwa. Kurs znajduje się na naszej platformie edukacyjnej, do której dostęp przydzielamy na wybrany czas. Pracownicy mogą przechodzić przez poszczególne lekcje w swoim tempie tyle razy, ile chcą.

Jeśli otrzymać ofertę i wycenę naszych cyberwykładów lub kompleksowego kursu, wypełnij poniższy formularz:

    Twój firmowy adres e-mail: (wymagane)

    Twój telefon: (wymagane)

    Ilu pracowników chcesz przeszkolić? (wymagane)

    Czym jesteś zainteresowany?

    Potwierdź, że jesteś z krwi i kości ;-)