Już we wtorek 14 marca o godzinie 19:00 omówimy z Pawłem Łakomskim i Marcinem Kozakiewiczem z Microsoft całą rodzinę rozwiązań MS Defender i pokażemy, w jakich obszarach działają wybrane z nich.

Zobaczycie nie tylko jak zabezpieczyć serwery z Windowsem, ale także te z Linuksem, niezależnie od tego, czy działają one w Azure, innej chmurze publicznej czy też on-premises. Będzie sporo demonstracji, dzięki czemu lepiej zrozumiecie na jakim etapie przykładowego killchaina mogą pomóc poszczególne moduły Defendera. Podczas spotkania dowiecie się też w jaki sposób uzyskać dostęp i wykorzystać w ochronie swojej organizacji dane typu Threat Intelligence gromadzone przez Microsoft (oraz jak zrobić to bezpłatnie 🧐)

Zapisz się teraz, za darmo

Jeśli chcesz otrzymać od nas przypomnienie o transmisji (w dniu wydarzenia oraz na godzinę przed startem), to wpisz poniżej swojego e-maila:Bez obaw, podanych e-maili nikomu nie przekazujemy i wykorzystamy je wyłącznie do przypominania Ci o naszych wydarzeniach. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.

Stream

Transmisja rozpocznie się 14 marca o godz. 19:00