We wrześniu stworzyliśmy webinar o cyberbezpieczeństwie dzieci. Ten webinar był przeznaczony dla rodziców, ale przy okazji jego tworzenia opracowaliśmy sporo ciekawych informacji, które będą pomocne nauczycielom w przygotowaniu lekcji dotyczących cyberbezpieczeństwa.

Mamy odpowiednie i zrozumiałe dla dzieci przykłady, infografiki i rady. Chcemy się tym wszystkim podzielić z nauczycielami za darmo. W tym celu zamierzamy zorganizować webinar dla nauczycieli. Podczas jego trwania podpowiemy jak najsprawniej wykorzystać przygotowane pomoce i jak skutecznie rozmawiać z dziećmi o zagrożeniach w internecie, tak aby zainteresowały się cyberbezpieczeństwem.

Jesteś nauczycielem?

Jesteś zainteresowany? To uzupełnij poniższy formularz. Powiadomimy Cię kiedy ustalimy datę webinara.    Bez obaw, Twoich danych nikomu nie przekażemy ani odsprzedamy. Raz na jakiś czas będziesz dostawać od nas informacje dotyczące cyberbezpieczeństwa (np. namiar na przydatny artykuł lub zaproszenie na webinar). Newsletter jest bezpłatny i możesz się z niego wypisać w każdej chwili. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.