16:16
6/5/2011

* 1:0 dla Mozilli

Mozilla odrzuca prośbę (nakaz?) Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w sprawie dodatku, który przekierowuje użytkowników Firefoksa na nowe domeny serwisów, których stare domeny zablokował owy departament. Przy okazji, niezłą reklamę MAFIAA teraz ma.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Ja bym się zdziwił, gdyby zablokowali ten dodatek.
    Myśleli, że jak ładnie poproszą i pomachają odznaką, to bez jakiegokolwiek wyroku sądowego coś osiągną ? :D
    PS. Jaki mogą mieć argument przeciwko przekierowywaniu internauty z jednej strony na drugą ? :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: