7:07
26/8/2014

Polecamy lekturę tego artykułu wszystkim programistom — zastosowanie się do wskazówek ułatwi nam pracę i przyśpieszy tworzenie raportów z testów penetracyjnych (będą miały mniej stron :-)

/podesłał Zbyszko

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Z poziomem artykułów pikujecie :)

  • Napisz jakiś, pośmiejemy się wspólnie… ;]

  • Ale zauważyłeś, że to jest linkblog?

  • Piotrze nie dyskutuj z programistami, którzy klepią javascript po polsku ;)

  • Przy polu komentarze podczas odpowiadania na artykuły w *ptr trzeba by chyba zrzobić jakiś wielki czerwony napis “TO JEST LINKBLOG” żeby skończyły się takiekomentarze. A pewnie i tak by nie pomogło.

  • Jest szary, na końcu każdego posta… ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: