13:32
9/2/2017

W Polsce z roku na rok pojawia się coraz więcej konferencji poświęconych bezpieczeństwu. Nie wszystkie maja drugą edycję… Ale jest na naszym rynku kilka konferencji, w których zdecydowanie warto wziąć udział. Jedną z nich jest niewątpliwie SEMAFOR, który w tym roku świętuje 10-tą jubileuszową edycję. Zapraszamy Was do rejestracji, zwłaszcza, że organizatorzy przygotowali dla czytelników Niebezpiecznika specjalną 10% zniżkę. Poza wiedzą, jaką wyniesiecie z tego wydarzenia, będzie szansa na przybicie piątki z nami i zdobycie kilku “niebezpiecznych” gadżetów z naszym logotypem :)

SEMAFOR 2017: Co, gdzie, kiedy?

SEMAFOR 2017 odbędzie się 30-31 marca 2017r na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rejestracji z kodem “niebezpiecznik” uprawniającym do 10% zniżki możecie dokonać pod tym linkiem.

Program

Konferencja składać się będzie z 3 ścieżek tematycznych: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa IT, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Ale jest też czwarta, nie mniej ważna na tym wydarzeniu, ścieżka “plenarna” pt. wieczorna impreza :) Pełny program możecie obejrzeć tutaj, a poniżej zajawiamy 3 ciekawe prelekcje, których nie możecie opuścić:

  • KEYNOTE SPEECH: How to hack a Country

  David Jacoby Senior Security Researcher, Kaspersky Lab

  • Jak pływać w basenie pełnym rekinów – rzecz o cyberbezpieczeństwie z perspektywy użytkownika końcowego.

  Michał Brandt – CSO, Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych, Raiffeisen Polbank
  
Janusz Nawrat – Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Informacji i Systemów Informatycznych, Raiffeisen Polbank

  • Kiedy zaczniemy kupować antywirusy do lodówek?
  Marcin Biernatowski – Poland Channel Services Head, Citi Handlowy 


Na koniec dodajmy, że SEMAFOR organizuje ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld, a za udział można zdobyć 13 PUNKTÓW CPE do certyfikatów CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT. W ostatniej konferencji udział wzięło ponad 350 uczestników.

Zniżka na rejestrację

Aby zarejestrować się ze zniżką, należy skorzystać z tego linku lub w formularzu rejestracji podać kod “niebezpiecznik”.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kiedy w Polsce będą jakieś konferencje w rozsądnej cenie i dla prostego ludu typu DEF CON? Jak na razie są tylko same kółka masturbacyjne dla ludzi z branży po cenach “firma zapłaci”.

  • Never, bo to żyła złota dla organizatorów.

  • Będą. Jak sam zaczniesz organizować. Może i forma będzie bardziej atrakcyjna dla uczestników. Tylko, że wtedy szybko zauważysz dlaczego takie są ceny i zapewne nie da rady zrobić taniej! No chyba, że znajdziesz dojścia do ludzi od otwartego oprogramowania! Ale urzedy w to nie wejdą, bo w urzędach MUSI BYĆ MS Windows! MUSI bo tylko za MS Windows wystawiają faktury. A skoro urzędy płaca z kasy podatnika, to ceny są jakie są! Urzędnik z takiej konferencji wyniesie tylko tyle, że NALEŻY KUPIĆ kolejny “niezawodny” i “jeszcze lepszy produkt” oparty wyłącznie na systemie MS Windows! :-)

 2. Jak jesteś studentem, to wstęp na konferencje branżowe masz za darmo, albo po bardzo małej opłacie :)

  • Jako student mam wejście za: 1597,77
   Ta bardzo mała opłata to są 2-3 miesiące na diecie studenckiej…

 3. Ale to podawanie danych osobowych przy rejestracji na konferencję bez https to lekka przesada ;)…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: