13:32
9/2/2017

W Polsce z roku na rok pojawia się coraz więcej konferencji poświęconych bezpieczeństwu. Nie wszystkie maja drugą edycję… Ale jest na naszym rynku kilka konferencji, w których zdecydowanie warto wziąć udział. Jedną z nich jest niewątpliwie SEMAFOR, który w tym roku świętuje 10-tą jubileuszową edycję. Zapraszamy Was do rejestracji, zwłaszcza, że organizatorzy przygotowali dla czytelników Niebezpiecznika specjalną 10% zniżkę. Poza wiedzą, jaką wyniesiecie z tego wydarzenia, będzie szansa na przybicie piątki z nami i zdobycie kilku “niebezpiecznych” gadżetów z naszym logotypem :)

SEMAFOR 2017: Co, gdzie, kiedy?

SEMAFOR 2017 odbędzie się 30-31 marca 2017r na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rejestracji z kodem “niebezpiecznik” uprawniającym do 10% zniżki możecie dokonać pod tym linkiem.

Program

Konferencja składać się będzie z 3 ścieżek tematycznych: Audyt IT, Techniczne aspekty bezpieczeństwa IT, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Ale jest też czwarta, nie mniej ważna na tym wydarzeniu, ścieżka “plenarna” pt. wieczorna impreza :) Pełny program możecie obejrzeć tutaj, a poniżej zajawiamy 3 ciekawe prelekcje, których nie możecie opuścić:

  • KEYNOTE SPEECH: How to hack a Country

  David Jacoby Senior Security Researcher, Kaspersky Lab

  • Jak pływać w basenie pełnym rekinów – rzecz o cyberbezpieczeństwie z perspektywy użytkownika końcowego.

  Michał Brandt – CSO, Ekspert ds. bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych, Raiffeisen Polbank
  
Janusz Nawrat – Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Informacji i Systemów Informatycznych, Raiffeisen Polbank

  • Kiedy zaczniemy kupować antywirusy do lodówek?
  Marcin Biernatowski – Poland Channel Services Head, Citi Handlowy 


Na koniec dodajmy, że SEMAFOR organizuje ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld, a za udział można zdobyć 13 PUNKTÓW CPE do certyfikatów CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT. W ostatniej konferencji udział wzięło ponad 350 uczestników.

Zniżka na rejestrację

Aby zarejestrować się ze zniżką, należy skorzystać z tego linku lub w formularzu rejestracji podać kod “niebezpiecznik”.

Przeczytaj także:

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kiedy w Polsce będą jakieś konferencje w rozsądnej cenie i dla prostego ludu typu DEF CON? Jak na razie są tylko same kółka masturbacyjne dla ludzi z branży po cenach “firma zapłaci”.

  • Never, bo to żyła złota dla organizatorów.

  • Będą. Jak sam zaczniesz organizować. Może i forma będzie bardziej atrakcyjna dla uczestników. Tylko, że wtedy szybko zauważysz dlaczego takie są ceny i zapewne nie da rady zrobić taniej! No chyba, że znajdziesz dojścia do ludzi od otwartego oprogramowania! Ale urzedy w to nie wejdą, bo w urzędach MUSI BYĆ MS Windows! MUSI bo tylko za MS Windows wystawiają faktury. A skoro urzędy płaca z kasy podatnika, to ceny są jakie są! Urzędnik z takiej konferencji wyniesie tylko tyle, że NALEŻY KUPIĆ kolejny “niezawodny” i “jeszcze lepszy produkt” oparty wyłącznie na systemie MS Windows! :-)

 2. Jak jesteś studentem, to wstęp na konferencje branżowe masz za darmo, albo po bardzo małej opłacie :)

  • Jako student mam wejście za: 1597,77
   Ta bardzo mała opłata to są 2-3 miesiące na diecie studenckiej…

 3. Ale to podawanie danych osobowych przy rejestracji na konferencję bez https to lekka przesada ;)…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: