10:39
13/4/2011

* 1337day.com

Z połączenia milw0rm.com i inj3ct0r.com powstało nowe archiwum exploitów.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. TO nie jest to samo co http://www.exploit-db.com/ ? Wydawalo sie mi ze to wlasnie jest nastepca milw0rm.com

    • @FS3 – exploit-db.com istniało jeszcze w tym samym czasie co milw0rm, poza tym to chyba zupełnie różne osoby tym zarządzają…

  2. […] 1337day.com, który powstał po połączeniu serwisów Milw0rm oraz inj3ct0r handlował exploitami. W Wigilię […]

  3. […] serwisie 1337day.com (będącym połączeniem Milw0rma z Inj3ct0r), który publikuje i wystawia na sprzedaż exploity, […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: