14:41
17/6/2017

Audible, czyli audio-księgarnia Amazonu, ma ciekawą promocję. Jeśli ktoś założy tam konto, to na start może za darmo dostać 2 audiobooki. Konto jest darmowe przez 30 dni, potem Amazon pobiera opłatę 14,95 dolarów, ale subskrybcję można anulować w dowolnej chwili przed upływem 30 dni i wtedy nie ponosi się żadnych opłat, a książki — i to jest ciekawe — zostają i dalej można ich słuchać. Cebula mocno ;)

Jak już założycie konto, to polecamy te audiobooki:

 • Countdown to Zeroday — Kim Zetter. Trzymająca w napięciu opowieść o Stuxnecie, jego powstaniu, odkruciu i kulisach jego analizy. Dużo niepublikowanego w innych miejscach “mięsa”, mnóstwo faktów i sporo ciekawostek o innych “cyberzagrożeniach” oraz o walce między państwami w internecie.
 • Spam Nation — Brian Krebs. Fascynująca opowieść o świecie spamerów, głównie rosyjskich. Jak i dlaczego powstał rynek spamu. Jak wygląda od strony technicznej i jakie zyski przynosi. Kto za nim stoi, gdzie produkowane są lewe leki i dlaczego spamerzy nie defraudują kart płatniczych swoich klientów. Brian opisuje także swoją podróż do Rosji i sylwetki poznanych osobiście przestępców oraz ich hulaszczego trybu życia.
 • The Art of Invisibility — Kevin Mitnick. Najsłabsza i najmniej treściwa oraz techniczna z polecanych przez nas książek. Często mocno przekoloryzowana, a miejscami wręcz nierzetelna. Prawie zero konkretów i praktycznej, przydatnej średnio-zaawansowanemu użytkownikowi internetu wiedzy, za to sporo nieistotnych informacji i ogólnych rad, z którymi początkujący sobie i tak nie poradzi. W zasadzie to jej nie polecamy, ale dzięki umieszczeniu jej na liście, dwie powyższe wyglądają teraz jeszcze lepiej :)

Co ważne, ta promocja nie ma ograniczeń czasowych, jak na razie, więc konto można założyć nawet po długim weekendzie. Ale polecamy wyklikać je już teraz i pierwszego z audiobooków odsłuchać w samochodzie, podczas powrotu z weekendu :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Skoro trzeba mieć konto, z którego bedą pobierać $$ jak nie zerwie się subskrybcji to oznacza to ,że trzeba podać dane karty. No a jak trzeba takie rzeczy podawać to to jest równoznaczne ze sprzedaniem swoich danych i narażeniem się w razie ataku na amazona na nagłe wypłynięcie środków ;p.

  • Polecam nasze artykuły o chargebacku, gdyby to nastąpiło :) Wolałbyś z góry przelać im 14,95 i czekać na zwrot, w przypadku gdybyś w ciagu 30d zrezygnował?

  • Stwierdzenie, że są za darmo jest sporym nadużyciem.

 2. Jak masz Facebooka, Nasza Klasa, goldenline, klikałes jakieś ubezpieczenia, byleś lub chciałeś być klientem Neti, nie pamiętam co jeszcze… to można założyć że już są za darmo. :)
  Takie to moje zdanie.

 3. Polecam karty przedpłacone lub do zakupów internetowych (ekarty).
  Od wczoraj apka banku mnie informuje, że są próby obciążenia karty ale ze stanem 0,00 “sie nie da” :)
  Pewnie Audible chce założyć blokadę na 15 baksów …

  • Czy polecasz jakieś konkretne te karty? Niestety, z polskiego rynku to się masowo wycofało.

 4. Ja mogę polecić Karta wirtualna ING VISA –> ingbank.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-wirtualna-ing-visa

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: