16:58
21/4/2017

Dzień Książki nadchodzi. Helion ma dobrą promocję (dają drugą książkę gratis). W objętej tą promocją ofercie są też pozycje dot. bezpieczeństwa IT. Jeśli więc nie mieliście planów na weekend, to już macie :)

Tu link do listy książek objętej promocją

A tu nasze propozycje jako obowiązkowe do biblioteczki:

Cisza w Sieci Michała Zalewskiego
Splątana Sieć Michała Zalewskiego
Hackowanie z metasploitem

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Taka mała przestroga, na stronie Helionu w promocji podręcznik “Metasploit. Receptury pentestera. Wydanie II” kosztuje 60zł. Na al**gro wystawione również przez Heliona jest za 17 + przesyłka.

    • Nie wspominając już o tym, że można kupić używkę (raz przeczytaną) za część ceny nowej. Sam kupiłem w ten sposób dwie pierwsze pozycje. Nie każdy kto taką książkę kupi po przeczytaniu chce trzymać w bibliotece.

  2. też sie kiedyś zainteresowałem tą książką o metasploicie, i chciałem poszukać w sieci opinii o jakości treści w niej zawartych. przypadkiem zamiast opinii znalazłem całą książkę :P jak ktoś poszuka to też pewnie znajdzie

  3. “Hackowanie z metaspolitem” jest niedostępne…

  4. Umrzyjcie :P
    Przez was wydam całą wypłatę …

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: