19:00
8/6/2011

* 2k USD za kodowanie ZeuSa

Programistów do pracy przy kodzie ZeuS/SpyEye szukam. Wynagrodzenie w wysokości od 2 000 USD do 5 000 USD. Ogłoszenia o takiej treści zaczęły pojawiać się w rosyjskim internecie.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe czy mają program praktyk letnich…

  2. To rosja ma swoj Internet?

  3. Ale co tam udoskonalać? przez najbliższy rok i tak zapewne będzie to jedno z doskonalszych narzędzi któremu raczej trudno dorównać.

    • E tam, ruscy sa pomyslowi, widac to od razu, swoja droga – open source srorce :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: