19:00
8/6/2011

* 2k USD za kodowanie ZeuSa

Programistów do pracy przy kodzie ZeuS/SpyEye szukam. Wynagrodzenie w wysokości od 2 000 USD do 5 000 USD. Ogłoszenia o takiej treści zaczęły pojawiać się w rosyjskim internecie.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe czy mają program praktyk letnich…

  2. To rosja ma swoj Internet?

  3. Ale co tam udoskonalać? przez najbliższy rok i tak zapewne będzie to jedno z doskonalszych narzędzi któremu raczej trudno dorównać.

    • E tam, ruscy sa pomyslowi, widac to od razu, swoja droga – open source srorce :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: