9:02
6/5/2011

* 3 atak na Sony?

Niektórzy wciąż znajdują “wrażliwe” informacje na serwerach Sony. Tym razem na serwera FTP Sony

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. mała literówka “na serwera…”

  2. […] Przypomnijmy, że Sony wyłączyło PSN w wyniku włamania podczas którego nieznani sprawcy wykradli ponad 77 milionów rekordów z danymi graczy PlayStation z 59 różnych krajów. Restart PSN został później opóźnony przez odkrycie, kolejnego włamania, tym razem do innej sieci firmy Sony – SOE, z której znika kolejne 24 miliony rekordów i ok. 13 tys. numerów kart kredytowych. W międzyczasie, kiedy Sony podejrzewa o atak Anonimowych i rozważa, czy ufundować nagrodę za wskazanie tożsamości atakujących, firma zostaje pozwana, musi odpowiedzieć na list kongresu USA oraz zostaje zaatakowana po raz trzeci… […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: