9:02
6/5/2011

* 3 atak na Sony?

Niektórzy wciąż znajdują “wrażliwe” informacje na serwerach Sony. Tym razem na serwera FTP Sony

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. mała literówka “na serwera…”

  2. […] Przypomnijmy, że Sony wyłączyło PSN w wyniku włamania podczas którego nieznani sprawcy wykradli ponad 77 milionów rekordów z danymi graczy PlayStation z 59 różnych krajów. Restart PSN został później opóźnony przez odkrycie, kolejnego włamania, tym razem do innej sieci firmy Sony – SOE, z której znika kolejne 24 miliony rekordów i ok. 13 tys. numerów kart kredytowych. W międzyczasie, kiedy Sony podejrzewa o atak Anonimowych i rozważa, czy ufundować nagrodę za wskazanie tożsamości atakujących, firma zostaje pozwana, musi odpowiedzieć na list kongresu USA oraz zostaje zaatakowana po raz trzeci… […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: