9:14
7/5/2018

…to opisywanie ich w taki sposób:

Eksperymet przetestował @the_T_bot i twierdzi, że działa.

PS. Jeśli złapałeś się na ten tytuł i kliknąłeś, to chyba masz problem z szybkim wdrażaniem poprawek — a zatem to może ci się przydać.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zacny ale niskiej jakości bejt
  http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/844/770/e9d.jpg

  ;)

  • +1 – nic dodać, nic ująć, w sam raz.

 2. Mam nadzieję, że to miał być tylko żart bo jeśli ktokolwiek faktycznie uważa tego typu metody za skuteczne to absolutnie nie ma pojęcia o programowaniu i programistach. Widząc tego typu nagłówki pewnie od razu skasują wpisy albo odrzuca na wieki wieków amen.

 3. A jeśli to był chwyt reklamowy by zachęcić do kupna kursu bezpieczeństwa to jest tak samo spalony. Żaden liczący się programista nie targnie się na tego typu znienawidzony click-bait.

 4. Poza niebezpiecznikiem wszystkie linki tego typu dostają mentalnego bana i nawet w nie nie koikam.

  Na GH swojego projektu bym chyba klikał, ale jakby było dużo zgłoszeń, to w te klikałbym na końcu.

 5. Max 72 godziny od zgłoszenia błędu do wyeliminowania go u wszystkich użytkowników aplikacji to dobry wynik? ;)

 6. Cześć,
  Jestem czytelnikiem niebezpiecznika od dłuższego czasu, jest to mój drugi, może trzeci komentarz. Zawsze ceniłem wasz serwis za wysokiej jakości artykuły, ten artykuł ma poziom onetu. Zawiodłem się redaktorze, wstydź się!

  • To jest ptr. Tych tekstów nie ma na głównej. ps. I nas bawi ten artykuł niesamowicie :)

 7. Będę korzystał. We wskaźniku wyświetla się miniatura, więc większość osób która tu weszła zapewne wiedziała, w co wchodzi… :P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: