17:46
21/1/2020

W sieci udostępniono listę 500 000 haseł dostępowych do usługi telnet, która znajduje się w popularnych routerach. Hasła to kompilacja domyślnych/początkowych danych dostępowych i popularnych kombinacji. Nic wybitnie specjalnego i pewnie większość z tego i tak macie w swoich słownikach. To nie jest żaden “wyciek”.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Carna botnet i pewnie kupa przed i po tym juz skanowaly telnet i publikowaly podobne informacje dot hasel

  2. Ciekawe czy na liscie jest hasło do routera Rzepińskiego.

  3. Czas szykować exploity

  4. https://www.youtube.com/watch?v=rxt5scZdqOw

    exploit juz jebany

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: