20:11
26/11/2020

Czarny Piątek na Niebezpieczniku. Do 60% taniej

Wiemy, że dziś wszyscy chcą wydawać pieniądze, więc nie przedłużamy:

🚨 50% na wszystkie nasze webinary (wykłady)

Każdy z naszych wykładów to ponad godzina konkretnej, popartej przykładami praktycznej wiedzy, podanej w przystępny, zrozumiały dla każdego sposób. Aby kupić dostęp do nagrania o 50% taniej, kliknij na interesujący Cię temat i wpisz kod BLACKFRIDAY. Poniżej lista tematów:

 • Jak zabezpieczyć smartfona? (Android albo iPhone)
  o tym jak poprawnie skonfigurować smartfona oraz o przydatnych aplikacjach podnoszących bezpieczeństwo i prywatność

 • Jak bezpiecznie pracować zdalnie (spoza biura; w domu i podróży)?
 • W wykładzie m.in. o tym jak zabezpieczyć domową sieć Wi-Fi, na co uważać korzystając z służbowego sprzętu do celów prywatnych i prywatnego do celów służbowych, jak bezpiecznie komunikować się na odległość teksem, głosem i obrazem, jak szyfrować i przekazywać dane innym, jak poprawnie tworzyć kopie bezpieczeństwa, jak skutecznie usuwać informacje, jak zdalnie sterować urządzeniami, jak zdalnie monitorować mieszkanie/biuro, jak zachować prywatność i nie zdradzić swojej lokalizacji innym podczas pracy zdalnej.

 • Jak bezpiecznie płacić i kupować w internecie?
 • która z metod płatności jest najbezpieczniejsza, jak upewnić się, że sprzedawca nie jest oszustem, na co uważać podczas korzystania z bankowości internetowej, jakie scamy i przekręty stosują nieuczciwi sprzedawcy, co robić jeśli towar do nas nie dociera, jak składać reklamację i kiedy korzystać z rękojmi, gdzie szukać pomocy. Kup rodzicom zanim zaczną korzystać z promocji na Black Friday!

 • Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem danych i co robić jeśli do niego doszło?
 • co zrobić, kiedy dojdzie do wycieku naszych danych osobowych, jak najskuteczniej zabezpieczyć się przed niechcianą pożyczką, które z usług twierdzących że chronią nasze dane, pieniądze i prywatność warto sobie skonfigurować i jak?

Możesz też kupić dostęp do wszystkich naszych webinarów (5 tematów) w cenie 279 zamiast 645. Oto link do zakupu pakietu webinarów.

 

🔥 60% na nasz Kurs OSINT 🔥

Nasz Internetowy Kurs OSINT-u zawiera informacje na temat tego jak pozyskiwać informacje na temat osób i firm. W przedsprzedaży, która trwała przez 7 dni zebraliśmy ponad 1700 uczestników. Kilkadziesiąt osób się zagapiło i nie zdążyło go kupić. Teraz mają szansę. Tak jak wtedy obiecywaliśmy podczas przedsprzedaży, tak dobra oferta jak wtedy już nigdy nie wróci i zawsze będzie drożej. Aktualna cena kursu to 3899 PLN, ale z racji Czarnego Piątku 🔥 obniżamy ją o 60% 🔥. Wystarczy podać kod BLACKFRIDAY. I ponownie — tak dobra oferta już nigdy nie wróci.

Kurs rusza w grudniu i co tydzień będą pojawiały się kolejne lekcje, ale już teraz prężnie działa zamknięta grupa uczestników kursu na Discordzie. Prężniej niż zakładaliśmy. Bo już teraz trwają na niej pierwsze analizy OSINT-owe i śledztwa oraz żywa wymiana wiedzy w tematach technik i narzędzi OSINT-owych:

Więcej informacji wraz z pełną agendą znajdziecie na podstronie kursu.

Obniżone ceny naszych gadżetów

Black Friday dotarł także do naszego sklepiku z gadżetami. Specjalne “paczki” i produkty w promocyjnych cenach znajdziecie w sekcji “Promocje”. Polecamy zwłaszcza zestaw z kluczem U2F.

Nasza oferta na Black Friday opisana w tym poście obowiązuje do poniedziałku, do 21:00

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy cena 279 zł za pakiet webinarów również jest ograniczona czasowo do poniedziałku 21:00? W odróżnieniu od pozostałych jest podana w sklepie bezpośrednio, bez kodu, więc a nuż obowiązuje nie tylko do wtedy… ;)

  • Tak, paczka wszystkich webinarów w tej cenie znika w poniedziałek, czy też, jak to teraz powinno się mówić, sajbermandej.

  • Jasne, dziękuję za szybką sajberodpowiedź!

 2. Jak się liczy ten miesięczny dostęp ?
  Od którego momentu ?

  • Od momentu aktywacji konta na platformie edu. Konto aktywujesz kodem, który ma ważność afaik 21 dni.

  • W przypadku gdy nie zgodzę się na świadczenie usług w ciągu 14 dni po zakupie – kod dostanę po 14 dniach ? Czyli będzie jeszcze aktywny na święta ?

  • Tak

 3. Czy byli uczestnicy kursu mogą mieć dostęp do discorda?

  • Nie ma byłych uczestników tego kursu :) On dopiero startuje.

 4. Miło zobaczyć swoją odpowiedź z Discorda podawaną jako przykład (nawet jak jest zablurowana)!

 5. Czy kody rabatowe jeszcze działają i można załapać się na szkolenia z rabatem?

  • Sa aktywne do dzis (poniedzialek) 23:59

 6. Ok doczytałem w treści :P jeszcze można :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: