20:11
26/11/2020

Czarny Piątek na Niebezpieczniku. Do 60% taniej

Wiemy, że dziś wszyscy chcą wydawać pieniądze, więc nie przedłużamy:

🚨 50% na wszystkie nasze webinary (wykłady)

Każdy z naszych wykładów to ponad godzina konkretnej, popartej przykładami praktycznej wiedzy, podanej w przystępny, zrozumiały dla każdego sposób. Aby kupić dostęp do nagrania o 50% taniej, kliknij na interesujący Cię temat i wpisz kod BLACKFRIDAY. Poniżej lista tematów:

 • Jak zabezpieczyć smartfona? (Android albo iPhone)
  o tym jak poprawnie skonfigurować smartfona oraz o przydatnych aplikacjach podnoszących bezpieczeństwo i prywatność

 • Jak bezpiecznie pracować zdalnie (spoza biura; w domu i podróży)?
 • W wykładzie m.in. o tym jak zabezpieczyć domową sieć Wi-Fi, na co uważać korzystając z służbowego sprzętu do celów prywatnych i prywatnego do celów służbowych, jak bezpiecznie komunikować się na odległość teksem, głosem i obrazem, jak szyfrować i przekazywać dane innym, jak poprawnie tworzyć kopie bezpieczeństwa, jak skutecznie usuwać informacje, jak zdalnie sterować urządzeniami, jak zdalnie monitorować mieszkanie/biuro, jak zachować prywatność i nie zdradzić swojej lokalizacji innym podczas pracy zdalnej.

 • Jak bezpiecznie płacić i kupować w internecie?
 • która z metod płatności jest najbezpieczniejsza, jak upewnić się, że sprzedawca nie jest oszustem, na co uważać podczas korzystania z bankowości internetowej, jakie scamy i przekręty stosują nieuczciwi sprzedawcy, co robić jeśli towar do nas nie dociera, jak składać reklamację i kiedy korzystać z rękojmi, gdzie szukać pomocy. Kup rodzicom zanim zaczną korzystać z promocji na Black Friday!

 • Jak zabezpieczyć się przed wyciekiem danych i co robić jeśli do niego doszło?
 • co zrobić, kiedy dojdzie do wycieku naszych danych osobowych, jak najskuteczniej zabezpieczyć się przed niechcianą pożyczką, które z usług twierdzących że chronią nasze dane, pieniądze i prywatność warto sobie skonfigurować i jak?

Możesz też kupić dostęp do wszystkich naszych webinarów (5 tematów) w cenie 279 zamiast 645. Oto link do zakupu pakietu webinarów.

 

🔥 60% na nasz Kurs OSINT 🔥

Nasz Internetowy Kurs OSINT-u zawiera informacje na temat tego jak pozyskiwać informacje na temat osób i firm. W przedsprzedaży, która trwała przez 7 dni zebraliśmy ponad 1700 uczestników. Kilkadziesiąt osób się zagapiło i nie zdążyło go kupić. Teraz mają szansę. Tak jak wtedy obiecywaliśmy podczas przedsprzedaży, tak dobra oferta jak wtedy już nigdy nie wróci i zawsze będzie drożej. Aktualna cena kursu to 3899 PLN, ale z racji Czarnego Piątku 🔥 obniżamy ją o 60% 🔥. Wystarczy podać kod BLACKFRIDAY. I ponownie — tak dobra oferta już nigdy nie wróci.

Kurs rusza w grudniu i co tydzień będą pojawiały się kolejne lekcje, ale już teraz prężnie działa zamknięta grupa uczestników kursu na Discordzie. Prężniej niż zakładaliśmy. Bo już teraz trwają na niej pierwsze analizy OSINT-owe i śledztwa oraz żywa wymiana wiedzy w tematach technik i narzędzi OSINT-owych:

Więcej informacji wraz z pełną agendą znajdziecie na podstronie kursu.

Obniżone ceny naszych gadżetów

Black Friday dotarł także do naszego sklepiku z gadżetami. Specjalne “paczki” i produkty w promocyjnych cenach znajdziecie w sekcji “Promocje”. Polecamy zwłaszcza zestaw z kluczem U2F.

Nasza oferta na Black Friday opisana w tym poście obowiązuje do poniedziałku, do 21:00


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy cena 279 zł za pakiet webinarów również jest ograniczona czasowo do poniedziałku 21:00? W odróżnieniu od pozostałych jest podana w sklepie bezpośrednio, bez kodu, więc a nuż obowiązuje nie tylko do wtedy… ;)

  • Tak, paczka wszystkich webinarów w tej cenie znika w poniedziałek, czy też, jak to teraz powinno się mówić, sajbermandej.

  • Jasne, dziękuję za szybką sajberodpowiedź!

 2. Jak się liczy ten miesięczny dostęp ?
  Od którego momentu ?

  • Od momentu aktywacji konta na platformie edu. Konto aktywujesz kodem, który ma ważność afaik 21 dni.

  • W przypadku gdy nie zgodzę się na świadczenie usług w ciągu 14 dni po zakupie – kod dostanę po 14 dniach ? Czyli będzie jeszcze aktywny na święta ?

  • Tak

 3. Czy byli uczestnicy kursu mogą mieć dostęp do discorda?

  • Nie ma byłych uczestników tego kursu :) On dopiero startuje.

 4. Miło zobaczyć swoją odpowiedź z Discorda podawaną jako przykład (nawet jak jest zablurowana)!

 5. Czy kody rabatowe jeszcze działają i można załapać się na szkolenia z rabatem?

  • Sa aktywne do dzis (poniedzialek) 23:59

 6. Ok doczytałem w treści :P jeszcze można :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: