14:11
19/6/2012

* 79 banków zhackowanych

UGNazi, a w zasadzie ich (były) członek o pseudonimie Reckz0r opublikował w internecie dane pochodzące z włamań do 79 (!) banków — jako dowód 1700 rekordów zostało ujawnionych na serwisie Pastebin. Ma to być pożegnanie Reckz0ra ze sceną “hackingu” — zdecydował o przejściu na jasną stronę mocy.

Aktualizacja
UGNazi twierdzi, że Reckz0r oszukuje:

UGNAzi

UGNAzi

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Oooops… 79 bankow… Ostro… No to pojechali po bandzie…

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 2. Znalazł się i Polak, a może nawet i dwóch.

 3. Hmm… jeden z rekordów używa adresu “paypal.spam1@gmail.com”, który wygląda na założony specjalnie na okazję konta. Czyżby właśnie z PayPala pochodziły te rekordy?

 4. Jest i Polak na liście :)

 5. Przecież to wygląda jak zrzut bazy jakiegoś serwisu. Dane klientów adres telefon bez numeru karty … w jaki sposób jest to dowód na włamanie do Visa czy MasterCard czy też banku ?

 6. Uhuhu na liście 1 polak…

 7. Prawdopodobnie fake.

 8. Niebiezpieczniku, dlaczego mój komentarz został odrzucony?

 9. I dalej to samo? Dlaczego cenzurujecie normalne wpisy. Ludzie może jednak chcieliby przeczytać też dokładniejsze informacje od tych, które prezentujecie…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: