21:31
6/12/2011

* A jednak hackerzy atakują SCADA

FBI przyznało, że atakujący uzyskali dostęp do instalacji SCADA w 3 różnych amerykańskich miastach. Jeśli chcieli, mogli wypuścić ścieki do jeziora albo odciąć centrum handlowe od prądu. Tak więc z jednej strony FBI informuje, że włamania do SCAD-y w przepompowni wody w Illinois nie było, a z drugiej zdradza, że były 3 inne ataki…

via SANS

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. racja, w sumie lepiej posiadac jakas piekna inwestycje (z pinem != 0000 :) ) niz jakas glupi zawor na oczyszczalni finansowany z kasy publicznej (przechowalnia ziomali)!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: