6:00
18/4/2012

* Aborcja – kto skorzystał?

Ktoś pokusił się o wyciągnięcie danych kobiet, które wykonały/planowały wykonać zabieg aborcji. Szpitale i kliniki to stosunkowo łatwe cele, rozpatrując to w kontekście “wrażliwości” danych, jakie posiadają…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dlaczego pisze , że takie kliniki to łatwe cele ?

 2. Jestem stanowczo przeciwko aborcji. I stanowczo przeciwko takim akcjom, zwłaszcza upublicznianiu tych danych.
  Niezależnie co człowiek zrobił, nie można robić na niego nagonki. Duży + dla bohatera artykułu, że się rozmyślił.

 3. “Niezależnie co człowiek zrobił, nie można robić na niego nagonki.”

  Ktoś zgwałci małe dzieci, zabije je i nie można robić na niego nagonki?

  • Taki człowiek poniesie karę, a robienie nagonki już nic nie zmieni – co więcej normalny człowiek zrozumie błąd i nagonka nie jest potrzebna, a psychopata i tak nie zmieni myślenia jakąś tam nagonką.

  • Uwielbiam ten argument z “ktoś zgwałci małe dzieci” – szczególnie częsty u zwolenników KŚ: “jakby ktoś zgwałcił ci dziecko na twoich oczach to co?”.

   To populizm.
   1) ten człowiek mógł być chory psychicznie => pewne kraje mają na koncie wykonywanie KŚ na takich osobach i nie są to raczej ostoje demokracji (m.in. USA i Chiny)
   2) dowodły mogłby być sfabrykowane – znasz takie pojęcie jak “mord sądowy”? Polecam przyjrzenie się kulisom skazania na śmierć dwóch oskarżonych o zamach w mińskim metrze w 2011
   3) jeśli rzeczywiście dokonał takiego czynu to należy z nim postąpić jak ze wściekłym, ultymatywnie niebezpiecznym zwierzęciem, jednak zgodnie z obowiązującym prawem – łąmiac prawo w imię łamania prawa niewiele się różnimy od przestępców (kwestie afektu czy obrony konieczniej to inne sprawy – sam widząc coś takiego najpewniej zmasakrowałbym sprawcę poza granice rozpoznawalności, natomiast może to wynikać z pewnych uwarunkowań społecznych).

   Zatem wracając do twojego pierwotnego chochoła: nie, nie można, przykład nagonki masz teraz w mediach – nieszczęsna “mama Madzi”, wróg publiczny nr 1, osądzona i skazana jeszcze zanim sprawa została wyjaśniona. Nie, nie można, należy dążyć do wyjaśnienia i surowego ukarania – zgodnie z regułami. Czasami interes publiczny wymaga ich łamania, ale szczucie posokowców czy samosądy nie są dobrym wyjściem.

  • ‘ktoś zgwalci małe dzieci”

   google prawde ci powie ;)
   http://i.imgur.com/wFZxC.png

  • Na takiego nie znajdziesz kary. Nieważne co mu zrobisz, to nie będzie wystarczająca kara. Czy wyrwiesz paznokcie, czy wsadzisz do więzienia, czy puścisz na niego nagonkę.
   Jak zabijesz to nie pocierpi.

 4. hm, takie dane były trzymane w czymś dostępnym z internetu? info zbierane z formularza – “podaj nam swoje dane, oddzonimy do Ciebie z ofertą”?

 5. Kua, przecież wyraźnie pisze, że koleś nic nie opublikował, bo “naszły go wątpliwości”…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: