14:08
4/4/2023

Już 18 kwietnia startuje konferencja Admin Days 2023 Global, dedykowana administratorom oraz specjalistom z branży IT. To trwający 6 dni cykl webinarów, prelekcji i praktycznych warsztatów, których celem jest wymiana wiedzy oraz doświadczeń między ekspertami i całą zaangażowaną społecznością. Konferencja odbywa się w formie online i jest całkowicie darmowa – wystarczy zapis na stronie admindays.pl.

W tym roku po raz pierwszy do grona najlepszych polskich ekspertów dołączą także prelegenci międzynarodowi, którzy swoje szkolenia poprowadzą w języku angielskim, aby wymiana wiedzy była jak najpełniejsza. Wszyscy skupią się na tematach przewodnich tegorocznej edycji Admin Days: cyberbezpieczeństwie, zarządzaniu siecią IT oraz o pracy zdalnej i wsparciu technicznym online, choć nie zabraknie także tematów związanych z marką osobistą w IT, a nawet… sztucznej inteligencji.

Ogłoszonych zostało blisko 20 mówców, wśród nich między innymi: Adam Haertle z ZaufanejTrzeciejStrony, który opowie o tym jak można zhakować firmę w 2 godziny, Paula Januszkiewicz, Founder & CEO, Security Expert at CQURE Inc. z prelekcją o 10 głównych błędach popełnianych przez administratorów (wykład w języku angielskim), Paweł Maziarz, w dłuższej formie opowiadający o PowerShell, Piotr Wojciechowski z interaktywnymi warsztatami o ewolucji infrastruktury sieciowej, Krzysztof Kempiński z porozmawiajmyoIT.pl z tematem marki osobistej w IT, czy też Marcel Guzenda, który opowie o tym, jak wykorzystać chatGPT w pracy inżyniera IT.

Admin Days 2023

Admin Days 2023 Global to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć aktualną wiedzę i praktyczne doświadczenie, poznać uznanych ekspertów, wymienić się opiniami z innymi specjalistami z branży IT oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Konferencja startuje już 18 kwietnia a zarejestrować możecie się na stronie www.admindays.pl.

Niniejsza publikacja to artykuł sponsorowany, za który otrzymaliśmy wynagrodzenie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawie, zapowiada się jeden z najmocniejszych merytorycznie eventów dla profesjonalistów IT plus okazja do poznania trochę innej perspektywy i doświadczeń od ludzi z innych krajów niż PL.

  2. Zapowiada się interesująco. Bardzo gęsta merytorycznie konferencja

  3. Czyli jak za darmo to ty jestes produktem. Spamowanie firmowego maila od “partnerow” jako zaplata.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: